Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-8: результати зважування 1 тижня

У 1 випуску 8 сезону «Зважені та щасливі» учасники були шоковані не лише сюрпризами від проекту, а й відвертими історіями, які батьки та діти дізналися один про одного. Але, незважаючи ні на що, справжньою вишенькою на торті в кінці тижня традиційно стало зважування… Як випробування та виснажливі тренування позначилися на результатах учасників? Скільки кілограмів скинув тренер Василь Вірастюк? Яка пара показала найгірший результат і отримала чорні футболки? Відповіді в матеріалі.

Дивитися онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 1 випуск від 30.08.2018

Зважені та щасливі 8

Напередодні зважування ведуча Мирослава Ульяніна повідомила учасникам, що, як і в попередньому сезоні, пари будуть зважуватися разом. Їхні скинуті кілограми підсумують та переведуть у відсотки. Команда, яка покаже найгірший результат, надіне чорні футболки! Кожного третього тижня пари в чорних футболках боротимуться за право залишитися в проекті на… битві лузерів.

Першим на ваги став тренер Василь Вірастюк, який весь тиждень тренувався разом з учасниками. Незважаючи на спокуси в їжі, які відкривалися перед стронгменом вдома, він не піддався і вже на першому тижні позбувся 3 кілограмів!

Василий Вирастюк

Після тренера на ваги стали підопічні Марини Узелкової – пара Жовтих. Людмила та Наталія, які прийшли на проект з вагою 128 кг і 120 кг, синхронно скинули по 5, що у відсотковому співвідношенні – 4.03%.

Зважені та щасливі 8

Найбільше цього тижня, не без допомоги виграного бонусу, скинула пара Помаранчевих. Борис і наймолодша учасниця проекту Катя на двох позбулися 12 кілограмів, що з урахуванням бонусу -2 становить 5.11%.

Зважені та щасливі 8

За крок від жовтої лінії опинилися Євгенія Маркова та її донька Вероніка Бадьорна. При вазі в 156 кг і 127 кг підопічним Василя Вірастюка вдалося на двох скинути 8 кілограмів, що у відсотках – 2.83%.

Зважені та щасливі 8

Однак команду Вірастюка врятували Фіолетові, які показали несподівано погані результати, скинувши лише по 1 кілограму. У відсотковому співвідношенні їхній результат становить 0.73%.

Зважені та щасливі 8

Так, найгірший результат тижня показали пара Наталії та Валентини Маценко, підопічних Марини Узелкової. А це означає, що Фіолетові стали першою парою 8 сезону, яка наділа чорні футболки. Вже за два тижні вони стануть учасниками суперекстремальної битви лузерів.

Як Наталя та Валентина відреагували на свою нову вагу? Що змусило нервувати найсильнішу людину планети? І які результати показали інші учасники – дивіться у відео:

Video: Зважені та щасливі 2018: результати зважування 1 тижня 8 сезону

В 1 випуску 8 сезону Зважені та щасливі 2018 відбулося перше зважування. Його результати шукайте в пост-матеріалі про Зважені та щасливі 8 сезон 1 випуск

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.