Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 16 тижня

На шістнадцятому тижні учасникам «Зважені та щасливі»-7 довелося добряче попітніти, адже підготовка до весіль тривала. Але попри те, що довгоочікувана церемонія вже зовсім близько, в кінці тижня на пари традиційно очікувало зважування. Крім того, цього разу від кількості скинутих кілограмів залежало ще й те, скільки додаткових гостей зможуть запросити учасники на своє весілля! Як перемога Максима в боротьбі за обручки вплинула на результати зважування? Яка пара скинула більше за інших? Хто отримав чорні футболки? Читайте в матеріалі.

Дивитися онлайн Зважені та Щасливі 7 випуск 17 від 21.12.2017

44

Першими перевіряти свої результати вийшли Наталя Токарева та Олексій Добрянський. Нагадаємо, що цього тижня пара першою дісталася до фінішу на весільному марафоні, проте з власної волі поступилася найпишнішою аркою Помаранчевим. Минулого тижня Блакитні показали найгірший результат серед усіх учасників і скинули всього 1 кілограм. Однак цього разу Олексій знову здивував! Найхудіший учасник сезону, при вазі в 71 кілограм, скинув 2. Його дружина, своєю чергою, позбулася 3. Підсумковий результат мінус 5 кілограмів, що становить 2.94% у відсотковому співвідношенні.

47

Стільки ж вдалося скинути і парі Синіх. Руслана та Ігор, які, не дивлячись на рекордний результат Писанки, минулого разу позбулися всього 1.01% зайвої ваги, цього тижня схудли на 5 кілограмів. І навіть незважаючи на антибонус, у підсумку їхній результат становив 2.4%.

51

Найгірший результат цього разу показала пара Помаранчевих. Аліна та Максим, попри виконану роботу і величезне бажання відіграти весілля, разом стали легшими на 3 кілограми. Підсумковий результат 1.75%. Відповідно, саме вони одягнули чорні футболки.

49

Як учасники відреагували на свої результати, а також як це прокоментували тренери дивіться у відео:

Video: Зважені та щасливі 7: результати зважування 16 тижня

На шістнадцятому тижні учасникам Зважені та щасливі 7 довелося добряче попітніти, адже підготовка до весіль тривала. Але попри те, що довгоочікувана церемонія вже зовсім близько, в кінці тижня на пари традиційно очікувало зважування. Крім того, цього разу від кількості скинутих кілограмів залежало ще й те, скільки додаткових гостей зможуть запросити учасники на своє весілля! Як перемога Максима в боротьбі за обручки вплинула на результати зважування? Яка пара скинула більше за інших? Хто отримав чорні футболки?

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.