Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування четвертого тижня

Зважуванням закінчується кожен тиждень на проекті «Зважені та щасливі». Цей етап лякає ледачих і мучить очікуванням старанних. Хто показав кращий результат? Чому скинуті кілограми Юлі принесли перемогу її суперникам? Яка пара отримала чорні футболки? Читайте в нашому матеріалі.

Зважені та щасливі»-7: результати зважування четвертого тижня

Перед початком зважування Аніта повідомила дві новини: погану і дуже хорошу. Поганою новиною стало те, що Зелені та Рожеві після поразки у першому конкурсі, знаходяться в найбільшій небезпеці. Адже скинуті кілограми одного з партнерів цих команд заберуть пари, яким вдалося вибороти перемогу на льоду. Відповідно, пара Червоних могла забрати кілограми у Лідії або Олександра, а пара Помаранчевих у Юлії чи Гарика.

Хороша новина – пара, яка покаже найкращий результат у відсотках, зможе кардинально змінити правила життя в таборі. Що це означає, Аніта пообіцяла розповісти особисто переможцям після зважування.

Зважені та щасливі»-7: результати зважування четвертого тижня

Першими на ваги стали Анна та Дмитро Галичі. Минулого тижня вони не тільки показали непоганий результат на зважуванні, а й стали переможцем «Битви слабких» завоював право залишитися на проекті.

Цього разу їм вдалося повторити результат минулого тижня. Анна та Дмитро скинули по 2 кілограми, що в процентному співвідношенні склало 1.68%. Цього вистачило щоб не потрапити під жовту лінію.

Зважені та щасливі»-7: результати зважування четвертого тижня

Найбільше цього тижня скинула пара Блакитних. Наташа та Олексій схудли на 5 кілограмів. Причому Олексій, який при вазі 96 є самим худим учасником «Зважені та щасливі» позбувся 3. У відсотковому співвідношенні подружжя втратило 2.27% зайвої ваги. Однак, цього виявилося недостатньо, щоб посісти перше місце. Адже важливу роль відіграють також перемоги у змаганнях.

Зважені та щасливі»-7: результати зважування четвертого тижня

Лідія та Олександр перед зважуванням були впевнені, що отримають чорні футболки. Крім того, що вони повинні були поділитися своїми результатами з парою Червоних, Ліда також пропускала тренування з Узелковим. Подружжю вдалося скинути 2 кілограми, 1 з яких забрала собі пара Марти та Андрія. Підсумковий результат – 0.44%.

Кращою у відсотковому співвідношенні стала пара Помаранчевих. Аліна та Максим скинули по 2 кілограми, плюс, забрали собі 3 кілограми Юлі з команди Рожевих. У підсумку мінус 7, що у відсотках склало 3.11% та дозволило подружжю стати кращою парою за підсумками зважування.

Зважені та щасливі»-7: результати зважування четвертого тижня

Чорні футболки дісталися Юлії та Ігорю Максименко. Пара понадіявшись на благородність Помаранчевих, не особливо непокоїлась перед зважуванням. Однак це зіграло з ними злий жарт. Ігор, трішки розслабившись скинув всього 1 кілограм. А ось Юля, яка скинула 3, могла б врятувати команду від жовтої лінії, однак її старання перейшли Помаранчевим. В результаті мінус 1 кілограм, що у відсотковому співвідношенні лише 0.33%. Детальніше в відео:

Video: Зважені та щасливі»-7: результати зважування четвертого тижня

«Зважені та щасливі»: результати зважування. Хто показав кращий результат? Чому скинуті кілограми Юлі принесли перемогу її суперникам? Яка пара отримала чорні футболки? Читайте в нашому матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.