Зважені та щасливі

Лідія Бойко та Олександр Бойко – переможці домашнього схуднення «Зважені та щасливі»-7

16 років разом

Лідія Бойко

Місто: Запоріжжя

Вік: 47 років

Зріст: 164 см

Вага: 110 кг

Професія: допомогосподарка

Олександр Бойко

Місто: Запоріжжя

Вік: 37 років

Зріст: 178 см

Вага: 137 кг

Професія: допомогосподар

10 років – різниця у віці Лідії та Олександра. Але вони цього майже не помічають, адже стверджують, що в душі – абсолютно однакові. І це Ліда та Сашко зрозуміли під час першої зустрічі. Познайомилися у кафе, після чого Олександр завітав до майбутньої дружини додому… і залишився там жити.  

Мають спільну дитину, яку Ліда народила у доволі пізньому віці (37 років). Сина «виношував» фактично чоловік. Сашко страждав на Синдром Кувада («синдром вагітності») – коли чоловік відчуває усі симптоми, що й кохана – токсикоз, біль у животі, спині та навіть родові сутички!

Саме заради майбутнього їхньої дитини Ліда та Олександр йдуть на проект. Адже з кожним місяцем вага обох зростає. Ліда боїться, що вони із Сашком  можуть померти через зайві кілограми, а хлопчик залишаться сиротою. Особливу відповідальність відчувають перед дитиною ще й тому що, сину зараз всього 9 років, а Лідії вже 47.

Окрім щасливого майбутнього дитини, під загрозою й майбутнє їхнього шлюбу. Через зайву вагу романтика у їхніх стосунках давно зникла. Натомість з’явились проблеми в інтимному житті. Побаченню із коханою Сашко надає перевагу комп’ютерним іграм.  Лідія розуміє, що перестала цікавити чоловіка сексуально, та боїться, що Олександр піде до іншої  жінки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.