Зважені та щасливі

«Битва слабких»: хто з чоловіків залишив дружину під час випробування

3 тижня учасники 7 сезону проекту «Зважені та Щасливі» на собі відчули чому «Битву слабких» називають пекельним випробуванням. Хто з учасників показав справжню силу волі? Яка пара автоматично отримала голос проти себе, програвши в змаганні? Відповіді на ці та інші питання – в нашому матеріалі.

“Зважені та щасливі”: «Битва слабких»: яка пара виборола право залишитися на проекті?

Згідно з новими правилами сезону, учасники, які показали найгірші результати за підсумками зважування, отримують чорні футболки. В кінці кожного третього тижня, «чорні команди» б’ються за право залишитися в таборі на «Битві слабких». Родина, що переможе – рятується, дві програвші – потрапляють на голосування.

Нагадаємо, що після зважування цього тижня до Коричневої і Червоної пари приєдналися Жовті, тим самим повністю сформувавши склад учасників, які боролися за право залишитися на проекті.

“Зважені та щасливі”: «Битва слабких»: яка пара виборола право залишитися на проекті?

Перша «Битва слабких» – пекельне коло, в центрі якого знаходяться високі стовпи розміщені попарно. Навколо них горить вогонь. Суть випробування – вибратися з цього кола. Для цього потрібно загасити полум’я вогнегасником. Але не все так просто! По-перше, він знаходиться на самій верхівці стовпа, а по-друге – прикутий до нього двома замками.

Дивитися онлайн: Зважені та Щасливі 7 випуск 3 від 14.09.2017

Щоб скористатися вогнегасниками, учасникам спершу потрібно було піднятися по стовпу, використовуючи альпіністські кішки (металеві пристосування для пересування, які надягають на ноги). Потім одночасно відкрити замки, щоб звільнити вогнегасник. І тільки після цього скористатись ним та натиснути на кнопку, що знаходиться за межами кола. Перша пара, яка дісталася до кнопки – врятована. Той, хто вибереться останнім, автоматично отримує мінус один голос.

“Зважені та щасливі”: «Битва слабких»: яка пара виборола право залишитися на проекті?

Спочатку, явним фаворитом був Дмитро Галич з пари Коричневих. Йому вдалося зробити перші кроки до успіху, поки інші учасники тільки придивлялися до незнайомих пристосувань. Незабаром, його обігнала дружина Аня. Та перебуваючи в декількох сантиметрах від замка, вона скотилася в самий низ. Це анітрохи не вплинуло на її бойовий настрій і вже через кілька хвилин Анна знову була вище всіх. Саме їх пара стала переможцем і завоювала право залишитися на проекті.

У Жовтих та Червоних справи йшли куди гірше. Коли Андрій та Ігор були вже нагорі – їх дівчата ніяк не могли зрозуміти механіку роботи з «кішками». Тому ведуча була змушена ввести додаткові правила.

“Зважені та щасливі”: «Битва слабких»: яка пара виборола право залишитися на проекті?

Через 10 хвилин, пара яка розташувалися нижче (чоловік нижче чоловіка, жінка нижче жінки) – програла.

За підсумком, Ігор спустився вниз щоб допомогти Ангеліні зробити хоч кілька кроків, а Андрій так залишився висіти вгорі, залишивши Марту розбиратися з усім самій. Саме це і стало причиною перемоги Жовтих. Ігор після допомоги Аліні встиг піднятися до замку. А дружині Андрія так і не вдалося зробити жодного кроку вгору.

Читайте також: «Зважені та щасливі»: хто залишив проект після голосування

Video: "Зважені та щасливі": «Битва слабких»: яка пара виборола право залишитися на проекті?

«Зважені та щасливі»: учасники на собі відчули чому «Битву слабких» називають пекельним випробуванням. Хто з учасників показав справжню силу волі? Яка пара автоматично отримала голос проти себе, програвши в змаганні?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.