Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: перша пара залишила проект

В кінці кожного 3 тижня учасники 7 сезону «Зважені та Щасливі» борються на «Битві слабких». Дві переможені пари потрапляють на голосування, де вирішується їх подальша доля на проекті. Як пари доводили іншим учасникам, що саме вони повинні залишитися на проекті? Проти кого голосували учасники? Хто назавжди покинув проект? Читайте в матеріалі.

Читайте також: Зважені та Щасливі 7. Як голосувати за учасників фіналу

“Зважені та щасливі”: голосування: яка пара назавжди покинула проект

Обговорення та голосування – останній етап третього тижня на проекті. Саме тут вирішується доля учасників, які показали найгірші результати на зважуванні і не змогли перемогти на «Битві слабких».

Спочатку пари розповідають про себе, і про те, чому саме вони повинні залишитися на проекті. А після, учасники роблять висновки і голосують. Пара яка набрала найбільшу кількість голосів проти себе – назавжди покидає проект.

Першими свою історію розповіли пара Жовтих: Ангеліна Вертій та Ігор Комарицький.

“Зважені та щасливі”: голосування: яка пара назавжди покинула проект

Незважаючи на те, що вони знайомі ще з університету їх відносини не можна назвати міцними. Три роки тому Ангеліна завагітніла, але, на жаль, дівчина втратила дитину. За словами лікарів викидень трапився через стрес.

В той момент у квартирі проходив ремонт і побутові проблеми звалилися на плечі Ангеліни, тому що Ігорю не особливо хотілося вникати в те, що відбувається. А після того, як сталося лихо він і зовсім віддалився. У нього почалася депресія, він зібрав речі і поїхав до Харкова, звідки колись переїхав до Ангеліні.

«Ігор її не підтримав в найважчий момент її життя. Ми теж переживали такий момент. Не розмовляли, спали спина до спини. Але ми відчували один одного. А тут виходить, що він просто її зрадив», – прокоментувала почуте Анна з команди коричневих.

“Зважені та щасливі”: голосування: яка пара назавжди покинула проект

Після цього вони почали набирати вагу. Ангеліна закрилася та віддалась роботі. Пара дуже багато сварилася і перед ними постало питання як бути далі. Саме тоді Ігор заповнив анкети, запитав чи згодна дівчина поїхати з ним, щоб почати стосунки з нуля та худнути. Саме так вони потрапили на проект.

Другими претендентами на виліт стала пара Марти та Андрія Марнауз. Подружжя вперше в подробицях розповіло, чому набрали вагу після участі у другому сезоні.

“Зважені та щасливі”: голосування: яка пара назавжди покинула проект

Родина мріяла про дитину та дуже зраділа, коли Марта завагітніла. Однак потім сталося те, що кардинально вплинуло на їхнє подальше життя. Пологи пройшли важко. Коли дитина з’явилася на світ, то не змогла дихати самостійно. Судоми, зупинка дихання, гіпоксія і як наслідок набряк мозку. Зараз у дівчинки, яку назвали Міланою, в день виникає близько 250 судом.

«Знаємо, що винні самі. Запустили себе самі. Коли народилася дочка, цей емоційний зрив добив остаточно», – продовжує розповідь Марта.

Проект потрібен парі для того, щоб склеїти відносини. Відновитися як фізично, так і морально, адже їм потрібні сили, щоб поставити на ноги улюблену доньку.

“Зважені та щасливі”: голосування: яка пара назавжди покинула проект

Проти пари Червоних свої голоси віддали Зелені та Коричневі, керуючись тим, що подружжя вже приймало участь у другому сезоні «Зважені та щасливі», але не змогли втримати вагу. Марта та Дмитро Марнауз також мали додатковий голос проти себе після програшу на «Битві слабких». Блакитні навпаки вирішили дати Червоним другий шанс.

«Ми голосували за дитину Марти та Андрія. Саме через неї ми зробили такий вибір. Дітям потрібні здорові батьки», – коментують Блакитні.

“Зважені та щасливі”: голосування: яка пара назавжди покинула проект

Вирішальний голос був за Рожевими. Юлія вперше дозволила Гарику зробити вибір самому, адже він чоловік і повинен іноді вирішувати за двох.

За результатами голосування, програвши із загальним рахунком 4:3, проект залишила пара Ангеліни Вертій та Ігоря Комарицького. Як Жовті відреагували на вибування дивіться у відео:

Video: "Зважені та щасливі": голосування: яка пара назавжди покинула проект

"Зважені та щасливі": які пари потрапили на голосування, де вирішувалась їх подальша доля на проекті. Як пари доводили іншим учасникам, що саме вони повинні залишитися на проекті? Проти кого голосували учасники? Хто назавжди покинув проект?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.