Зважені та щасливі

«Зважені та Щасливі»-7: результати зважування третього тижня

Зважування – етап, який демонструє, наскільки старанними були учасники протягом тижня. Хто показав найкращий результат третього тижня «Зважені та Щасливі»-2017? До якого результату пару Рожевих привели самостійні тренування? Яка пара отримала чорну футболку і вирушила на «Битву слабких»? Читайте в нашому матеріалі.

Зважені та щасливі 7 випуск 3: результати зважування 14.09.2017

Третій тиждень пройшов дуже напружено, адже учасники мали вперше зіткнутися з «Битвою слабких». Пари Коричневих і Червоних вже отримали чорні футболки і встигли морально підготуватися до пекельного випробування, а результати цього зважування повинні були визначити третю пару, яка стане потенційним претендентом на виліт.

Першими на ваги стали Наташа та Олексій Добрянські. Вони були кращими за підсумками зважування минулого тижня. Крім того, їм вдавалося худнути синхронно.

Зважені та щасливі 7 випуск 3: результати зважування 14.09.2017

Цього разу подружжя хоч і не посіло першу сходинку, однак знову показало хороший результат. Наташа скинула 2 кілограми, а Олексій схуд на 3, що допомогло їм позбутися 2.2% зайвої ваги.

Дивитися онлайн: Зважені та Щасливі 7 випуск 3 від 14.09.2017

Від найбільшої кількості кілограмів цього тижня позбавилась пара Синіх. Руслана та Ігор схудли на 6. До того ж цього разу Руслана скинула рівно стільки ж, скільки й її чоловік. Пара мала мінус один кілограм, як бонус за перемогу в дуелі. Підсумковий результат дозволив сім’ї зайняти першу позицію на зважуванні – 2.94%.

Зважені та щасливі 7 випуск 3: результати зважування 14.09.2017

Юлія та Ігор Максименко, які тренувалися самостійно, хоч і не потрапили під жовту лінію, хорошим результатом теж не блиснули. Нагадаємо, що через конфлікт, що стався між Юлею та тренером Славою в перший день тренування, дівчина вирішила, що впорається зі схудненням сама. Гарік, як справжній чоловік, не залишив дружину і також працював самостійно. Старанно займаючись в залі, йому вдалося при вазі 115 кілограмів схуднути на 4. А ось Юля очевидно себе жаліла та скинула лише 1. Однак завдяки старанням чоловіка, у відсотковому співвідношенні вони розмістилися далеко від жовтої лінії – 1.96%.

Зважені та щасливі 7 випуск 3: результати зважування 14.09.2017

Найгірший результат показала пара Ангеліни та Ігоря. Подружжя скинуло всього 3 кілограми, враховуючи те, що Ігор на той момент важив 155. У відсотковому співвідношенні – 1.18. Саме вони за підсумками зважування і стали третьою парою, яка отримала чорні футболки.

Video: Зважені та щасливі 7 випуск 3: результати зважування 14.09.2017

Хто показав кращий результат на зважуванні в Зважені та Щасливі 7 сезон випуск 3 від 14.09.2017? Читайте в матеріалі, яка пара стала найслабшою з усіх

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.