Зважені та щасливі

Юлія Максименко та Ігор Максименко

1,5 роки разом

Юлія Максименко

Місто: Бахмут

Вік: 30 років

Зріст: 179 см

Вага: 204 кг

Професія: агент із нерухомості

Ігор Максименко

Місто: Бахмут

Вік: 31 рік

Зріст: 189 см

Вага: 126 кг

Професія: безробітній

Нестандартний союз колишнього в’язня Гаріка та бізнесвумен Юлії.  Пара познайомилась, коли чоловік відбував свій вирок. Ігор, який двічі сидів у в’язниці, тепер сидить у розкішному палаці Юлі.

Адже жінка – поки що єдиний годувальник в сім’ї. Юлія займається нерухомістю. Дівчина любить красиве життя і, незважаючи на свою вагу, ретельно стежить за своєю зовнішністю. І поки Юля заробляє на чергову косметичну процедуру, Гарік сидить вдома та готує їсти.

Через фінансову успішність жінки, останнє слово частіше за нею. В їхній парі Юля – ломовий кінь, і дівчина відверто зізнається, що її це дістало. Юля мріє розслабитися і спертися на чоловіче плече. Гарік, у свою чергу, не хоче жити із «чоловіком у спідниці».  Він мріє, аби кохана прислухалася до нього та довіряла його чоловічим рішенням.

На проект Гарік та Юля йдуть, аби налагодити свої пристрасні стосунки та схуднути заради мрії – спільної дитини. Зараз, за словами лікарів, Юлія не зможе виносити дитину. Адже вона важить 204 кг, і це найважча жінка за всю історію проекту!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.