Зважені та щасливі

Ангеліна Вертій та Ігор Комарицький

6 років разом

Ангеліна Вертій

Місто: Київ

Вік: 27 років

Зріст: 162 см

Вага: 104 кг

Професія: завідуюча аптекою

Ігор Комарицький

Місто: Харків

Вік: 27 років

Зріст: 185 см

Вага: 172 кг

Професія: провізор

Ангеліна та Ігор разом з університету. Нещодавно Ігор зробив коханій пропозицію руки і серця але дівчина відмовила, бо вважає, що він – ненадійний чоловік. І зараз пара на межі розриву …

Ангеліна займає вищу посаду, аніж чоловік. Вона  – завідуюча аптеко, а Ігор – все ще провізор. Усі побутові обов’язки теж на ній – і чоловічі, і жіночі. Адже Ігор не звик до брудної роботи, вважає, що він отримував медичну освіту не для того, аби працювати руками. І головне – він не може зібратися із силами, схуднути та знову стати активним, привабливим хлопцем, якого Ангеліна зустріла в університеті. Ігор – колишній спортсмен (чемпіон із дзюдо), на першому курсі важив 85 кг.

Дівчина мріє, аби поки що цивільний чоловік схуднув, знайшов роботу із гідною зарплатнею та став для неї надійною опорою. І тільки тоді вони зможуть бути разом. Ігор готовий мінятися заради коханої. Він хоче створити із Ангеліною щасливу сім’ю і мати спільних дітей. Щоправда самостійно в нього нічого не виходить, тому із підтримкою тренерів, дієтолога та коханої він спробує на проекті довести Ангеліні, що на нього можна разраховувати.

Зараз дівчина категорична: або Ігор худне, або ж ніякого спільного майбутнього не буде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.