Зважені та щасливі

Женя Козловський розповів, як змінилося його життя після проекту

Євген Козловський до участі у четвертому сезону проекту «Зважені та Щасливі» був мовчазним, закритим і слабким хлопцем. Він не міг за себе постояти, не вмів заводити знайомства і вважав, що ніколи нічого не доб’ється в житті. Щоб довести собі, що він чогось вартий, може перемагати і здатний на вчинки, він і прийшов на проект.

Сьогодні Женя у відмінній фізичній формі, живе і працює в Києві, а також будує стосунки з коханою дівчиною. Колишній учасник проекту «Зважені та Щасливі» розповів сайту STB.UA, як сьогодні складається його нове життя і поділився своїми планами на майбутнє.

kozlovsk

Женю, що змінилося у Вашому житті після проекту?

Все змінилося в усіх сферах. Я переїхав в Києві ще в серпні минулого року. Працюю копірайтером, все добре.

Ви зараз живете в Києві і навіть знайшли тут своє кохання. Будуєте Ви серйозні спільні плани з цією людиною?

Наші стосунки дуже добре розвиваються вже більше року. Все серйозно. Поки щодо пропозиції і весілля нічого не можу сказати, але це все буде найближчим часом.

Читайте також: З проекту пішов учасник колишньої синьої команди

Як Ви тримаєте себе в такій чудовій формі?

Відмінною вона буде, коли я буду важити кілограмів 70, а зараз моя вага – десь 88. Для того, щоб тримати себе у формі, важливо правильне харчування. Я дотримуюся того, що нам розповідала дієтолог Світлана Фус. Тренуюся в міру можливості, не скажу, що це жорсткі тренування. Можу 2-4 рази на тиждень викроїти годинку, щоб зробити силові вправи, а все інше – це прогулянки вранці і ввечері по півтори години.

Чи є у вас улюблені вправи або вид спорту?

Я отримую задоволення від силових тренувань. Мені без різниці, росте у мене маса чи ні, мені подобається сам процес. Я займаюся з гантелями і вправами з власною вагою: віджимання, планки, присідання і т.д. – все, що можна робити без «заліза». Я займаюся виключно тим, що мені подобається.

Читайте також: Світлана Фус мріяла бути артисткою, але стала дієтологом

У Вас були складні періоди в житті, коли здавалося, що виходу немає. А зараз можете назвати себе життєрадісним і оптимістичною людиною?

Звичайно, можу. Зараз у мене проблем немає. На те, що я раніше вважав проблемою, сьогодні я дивлюся через іншу призму.

Які у Вас цілі на найближче майбутнє?

У мене їх багато, і в першу чергу це робота. Я захоплююся створенням сайтів і чекаю, коли в голові народиться ідея для стартапу. Вже є деякі начерки, але поки складно зрозуміти, як це реалізувати, і чи буде це користуватися попитом у нашій країні. Є ідеї для створення студії, але це буде через 2-3 роки, оскільки  поки моїх знань для реалізації недостатньо. І весілля теж в майбутньому буде, само собою. Якщо раніше у мене були плани подорожувати і пізнавати світ, то зараз я хочу застосувати свої знання в повній мірі.

Поділіться особистим секретом бадьорості духу і тіла.

Щоб не сумувати, потрібно все, що відбувається навколо, пропускати через себе, але не вбирати це. Якщо ти бачиш якусь проблему, то подумай, чи можеш ти її вирішити. Якщо так – розслабся, бо все вирішується. Якщо не можеш, теж розслабся – все одно нічого вирішити не можна. Головне – не зациклюватися на життєвих негараздах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.