Зважені та щасливі

Світлана Фус мріяла бути артисткою, але стала дієтологом

Глядачі проекту «Зважені та Щасливі» знайомі зі Світланою Фус як із суворим і безкомпромісним дієтологом, який не дозволяє проявити слабкість жодному учаснику табору. Ця людина знає про калорії і здорову їжу все, але чи допомагають ці знання їй в особистому житті? Світлана з посмішкою розповіла журналістам сайту STB.UA, про що вона мріяла в дитинстві, як чоловік схуд з її допомогою, а також про свої звички, дозвілля та кохання.

1Q9A1329

Світлано, як ви влаштувалися працювати на телеканал СТБ?

До мене прийшов продюсер і запропонував взяти участь у конкурсі, я його пройшла, і мене прийняли.

Про що Ви мріяли в дитинстві?

Якоїсь глобальної мрії у мене не було. Як усі діти, я мріяла бути артисткою або космонавтом і не хотіла бути бухгалтером. Коли почала займатися медициною, знайшла те, що мені подобається.

Читайте також: Аніта Луценко зізналася, чому кардинально змінила імідж

Як ви вибрали професію дієтолога?

Я не вибирала її, хотіла стати кардіологом. Коли був розподіл, залишилися місця в інституті харчування або поліклініці. Я вибрала інститут харчування. Майже все своє свідоме життя я пропрацювала там гастроентерологом. Потім я закінчила клінічну ординатуру з гастроентерології, планувала працювати у сфері профілактики, а не лікування. Дієтологом я працюю з 1995-го року.

Ви, без сумніву, правильно харчуєтеся, а Ваша сім’я веде такий самий спосіб життя?

В основному, так. Зараз діти живуть окремо, щось прищеплено мною. А чоловік харчується досить добре. За останні чотири роки він скинув 15-20 кілограмів. Він перестав ходити до фаст-фуду і потай їсти смажену картоплю, а також почав їсти те, що я готую. Зараз він добре себе почуває.

Це був єдиний випадок, коли Ваші близькі з Вашою допомогою скидали зайву вагу?

Є такі випадки, але через те, що я постійно з цим борюся, всі цьому опираються. Я спочатку сильно переживала, намагалася нав’язати свої знання, але потім зрозуміла, що це неправильний шлях. Я не втручаюся в особисте життя своїх родичів, щоб направити їх на шлях істинний. Кожен живе, як хоче.

Чим Ви любите займатися у вільний час?

Люблю їздити, подорожувати, дізнаватися щось нове. Люблю щороку відпочивати на байдарках. Займаюся цим уже 17 років. Це найкращий відпочинок у світі, коли ти на природі без машин, людей, тихо пливеш річкою.

NF8A3166

Яка у Вас улюблена страва?

Слабосолона червона риба. Я взагалі дуже люблю морепродукти. Коли відпочиваю на байдарках, ловлю річкову рибу.

У Вас є усталені звички, забобони?

Особливих звичок немає. Я не забобонна людина, не зациклююся на певних речах. Якщо зараз не вийшло, обов’язково вийде пізніше. Нічого специфічного я не роблю, не ворожу. Якщо у долі щось вирішено наперед, то все одно станеться.

Читайте також: Секреты салата Нисуаз с консервированным тунцом от Татьяны Литвиновой

Які свої особисті якості ви цінуєте найбільше, а від яких недоліків хотілося б позбутися?

Якщо я розлютилася, я швидко відходжу. Я не можу пам’ятати довго зло і образи. Вважаю, що це мені допомагає йти вперед, не зациклюючись на внутрішніх проблемах і переживаннях. Я можу щось пам’ятати в глибині душі, але рідко витягаю це назовні.

Недоліки у мене теж є. Я дуже швидко розмовляю. Намагаюся над собою працювати, звичайно. Ще я запальна. Щоб мене вивести з себе, досить просто щось сказати. Я починаю нервувати, метушитися, але через те, що я відхідлива, це триває 3-5 хвилин. Намагаюся аналізувати свої вчинки, і якщо я розлютилася не за темою, то завжди попрошу вибачення.

Який можете назвати найяскравіший спогад в житті?

У мене два найяскравіші спогади в житті: народження доньки Олі й внучки Соломії. Це те, що я дуже сильно емоційно пережила в позитивному ключі, а про негативні моменти я взагалі не згадую.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.