Зважені та щасливі

З проекту пішов учасник колишньої синьої команди

За умовами дванадцятого тижня учасники боролися за своє місце на проекті у складі двох команд: жіночої та чоловічої. У першому конкурсі, вікторині, учасники зіграли в нічию. У спортивному змаганні, а також зважування виграли жінки. Вони залишилися в таборі «Зважених» у повному складі.

5675

Найгірші результати з чоловіків показали Петро – мінус один кілограм – і Ігор – нуль. Саме вони потрапили під жовту лінію і стали кандидатами на виліт. Традиційно кожен з учасників повинен був знайти слова, щоб умовити інших залишити його на проекті. Петро не став виправдовуватися і був готовий морально до того, що може піти. Він висловився учасникам: «Сказати, що комусь тут не хотілося залишитися, так ні. Ми прийшли собі довести, що ми можемо щось із собою зробити і довести свою спроможність».

Читайте також: Найважчий учасник сезону не скинув жодного кілограма

Ігор теж взяв слово перед чоловіками: «Для мене незрозуміло, чому так сталося. Харчування я намагався зменшити, заняття були посилені. Я не зрозумію свій організм. У мене ще велика вага. Хлопці вирішать, кому залишатися тут». Голосування вирішило, що проект покидає Петро Керсанов. Женя, його син, був упевнений, що таким чином Саша і Руслан позбулися сильного суперника, але сам Петро не тримав ні на кого зла. «Переможе найсильніший», – зазначив він. Коли чоловік зустрівся зі своїм тренером поза проектом, то знову став на ваги. Вдома учасник позбавився ще 9 зайвих кілограмів, але обіцяв скинути ще більше.

Як Петро виглядав після проекту, дивіться тут:

Video: Из проекта ушел участник бывшей синей команды

Петр не стал оправдываться и был готов морально к тому, что может уйти. Голосование решило, что проект покидает именно он.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.