Зважені та щасливі

Найважчий учасник сезону не скинув жодного кілограма

Велика частина учасників зважити, і залишилося стати на ваги всього кільком товтунам. Женя боявся за свій результат, так як він хворів на ангіну і половину тижня пролежав у ліжку. У підсумку, учасник скинув 2 кілограми, чим залишився не зовсім задоволений. Ігор Обуховський пояснив такий показник чоловіка непростою хворобою.

345

Батько Жені, Петро, ​​скинув всього 1 кілограм, що було недостатньо багато для його ваги. Але більше за всіх здивував учасників та тренерів результат Ігоря Пашинського. Найважчий учасник п’ятого сезону показав нульовий результат. «Я був у шоці. Думав, що хоч кілька кілограмів скину», – обурювався Ігор. Руслан прокоментував результат учасника по-своєму: «Я завжди кажу, що за результат можна звинувачувати тільки себе. Кілограм з такою вагою можна було скинути. Напевно, він під’їдав».

Читайте також: Учасниця розплакалася через свій результат на вагах

Аніта Луценко, тренер чоловіка, насилу знайшла слова, щоб пояснити ситуацію. «Найбільша проблема Ігоря – це його харчування. Якби він навіть не відвідував жодного тренування, то тільки за рахунок харчування було б нормально, якби він скидав по 3 кілограми». Через погані результатів чоловічої команди перемогли жінки, продемонструвавши відмінні цифри на вагах.

Результати зважування дванадцятого тижня дивіться тут:

Video: Самый тяжелый участник сезона не скинул ни одного килограмма

Больше всех удивил участников и тренеров результат Игоря Пашинского. Самый тяжелый участник пятого сезона показал нулевой результат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.