Зважені та щасливі

Учасниця розплакалася через свій результат на вагах

За правилами дванадцятого тижня проекту «Зважені та Щасливі» жінки і чоловіки зважуються окремо, і в турнірну таблицю йде тільки загальний результат команди. Двоє учасників команди, що програла, опиняються в зоні ризику, і один з них назавжди залишає проект. Провідна Олеся Жураковська оголосила, що у жіночої половини є бонус – мінус 1 кілограм, який може зіграти вирішальну роль на вагах. «Ми дуже сподіваємося на нього», – зізналася Іра.

ншг

За іронією долі, подружжя, яке знаходилися по різні сторони барикад, показали однакові результат: Наташа і Руслан позбулися двох, а Алла і Саша – трьох зайвих кілограмів. Більше за всіх з цієї четвірки зраділа Наташа, оскільки тепер її ваги показують двозначну цифру.

Читайте також: Жіноча команда здобула перемогу в спортивному «батлі»

Наступною зважилася учасниця колишньої коричневої команди Ксенія. У неї була порівняно невелика вага, і жінка дуже переживала за свої показники на вагах. Побачивши результат в мінус два кілограми, Ксенія не змогла стримати емоцій. «Я взагалі не пам’ятаю, коли я так важила. Починаєш більше себе любити, що ти така молодець», – розплакалася учасниця за лаштунками.

Перші результати зважування команд дізнайтеся тут:

Video: Участница расплакалась из-за своего результата на весах

Увидев результат в минус два килограмма, Ксения не смогла сдержать эмоций. Она забыла, когда в последний раз весила так мало.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.