Зважені та щасливі

Жіноча команда здобула перемогу в спортивному «батлі»

Після вікторини на учасників чекало спортивне змагання. Жінки зраділи шансу показати, що не тільки розумово, але і фізично вони не гірші за чоловіків. Тренери проекту вирішили провести між командами спортивний батл, який би визначив переможця тижня. Вони підготували для учасників кілька конкурсів: планку, зашагування на степ і присідання.

уу44

Коли команди побачили, що тренуватися і змагатися їм потрібно перед великою кількістю незнайомих людей, вони спочатку злякалися, але потім повеселішали. «Я згадала перший тиждень, коли у нас було тренування на Софійській площі. Люди тикали пальцями, сміялися, і було дуже соромно. Зараз же всі аплодували», – поділилася Наташа. Ксенія зізналася, що тепер, коли вона важить менше майже на 30 кілограмів, то і відчуває себе впевненішою.

Читайте також: Чоловіки хитрістю зрівняли рахунок у вікторині

На планці, на загальний подив, першим вибув Руслан, чому зраділа його дружина Наташа. «Я його зробила», – посміхалася вона. Останніми залишилися Іра і Саша, але витривалішою виявилася дівчина. Вона була щаслива через свій успіх. Після планки лицем до лиця в змаганні стали Ксенія та Руслан. Вони намагалися зробити якомога більше зашагувань на степ, але чоловік випередив куму на 2 рази. Останній етап – присідання – визначив переможця, і дівчата виграли. Вони присіли 45 раз проти 37 у чоловіків.

Тріумф жінок в таборі «Зважених» дивіться у ВІДЕО:

Video: Женская команда одержала победу в спортивном «батле»

Тренеры проекта решили провести между командами спортивный батл. Женщины обрадовались шансу показать, что не только умственно, то и физически они не хуже мужчин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.