Зважені та щасливі

Чоловіки хитрістю зрівняли рахунок у вікторині

Практично всі відповіді жіночої команди на вікторині були правильними, але через те, що хлопці швидше натискали кнопку, сильна стать почала наздоганяти жінок. Хлопці самі зізнавалися, що підглядали за відповідями своїх половинок або подруг за життям.

ук33

«Так, ми підглядали, треба ж було викручуватися якось», – виправдовувався за поведінку своїх колег Женя. Чоловіки зізналися, що вони дуже боялися того, що суперники швидше дадуть відповідь, і тому часто не могли нормально подумати над правильною відповіддю.

Читайте також: Жінки проекту збунтувалися проти чоловіків

Жіноча половина табору помітила, що їхні відповіді «крадуть» тільки під кінець вікторини, і намагалися пошепки обговорювати питання Світлани Фус, однак це не допомогло їм виграти. «Ми реагували моментально, але просто не могли доштовхати нашу пташку до потрібної літери», – засмучувалася Віка. Учасниця також досадувала через те, що один раз дівчата її не послухали і натиснули на неправильну відповідь. Вона вважала, що цей бал міг допомогти їм перемогти у змаганні на знання правил здорового харчування.

Читайте також: Світлана Фус мріяла бути артисткою, але стала дієтологом

Учасники табору зіграли в нічию з допомогою хитрості, розуму і сили. Такий результат гри означав те, що на дванадцятому тижні ніхто з них не отримує ні покарання, ні заохочення у вигляді додаткових кілограмів або ж мінуса на ваги.

Як команди боролися за перемогу в конкурсі, дивіться тут:

Video: Мужчины хитростью сравняли счет в викторине

Парни сами признавались, что подсматривали за ответами своих половинок или подруг по жизни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.