Зважені та щасливі

Жінки проекту збунтувалися проти чоловіків

Жіночій половині табору «Зважені та Щасливі» набридло, що всі 11 тижнів перемоги дістаються тільки чоловікам. На 12-му тижні прекрасна половина учасників вирішила взяти реванш після постійних програшів і довести, що вони розумніші і сильніші. Для цього дівчатам представився відмінний шанс показати себе і утерти ніс чоловікам: весь табір розділили на чоловічу і жіночу команди.

ццк

«На конкурсах перемагає сила. Хотілося б довести чоловікам, що ми не такі слабкі», – скаржилася Алла, а Ксенія налаштовувала дівчат на перемогу:« Треба, щоб конкурси на цьому тижні всі були наші».

Читайте також: Світлана Фус мріяла бути артисткою, але стала дієтологом

Першим випробуванням для учасників стала вікторина від дієтолога проекту Світлани Фус. Жінки і чоловіки повинні були відповідати на питання, але не звичайним чином, а застосовуючи силу і діючи наввипередки. Один з учасників команди містився в кулю, за допомогою якого потрібно було натискати кнопку з правильною відповіддю. Від команди жінок виступила Ксенія, а від чоловіків – Олександр.

«Тут дівчаток можна на логіку «вщелкати»на два рахунки. Якщо ми не будемо знати відповіді, то будемо бачити, на яку букву вони будуть штовхати», – схитрував Руслан. Із самого початку в рахунку повели дівчата, але хлопці не збиралися здаватися.

Чому жінки влаштували змову проти чоловіків, дізнайтеся тут:

Video: Женщины проекта взбунтовались против мужчин

На 12-й неделе прекрасная половина участников решила взять реванш после постоянных проигрышей и доказать, что они умнее и сильнее.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.