Зважені та щасливі

Учасники з’ясують, хто сильніший і розумніший: чоловіки чи жінки

12-й тиждень шоу «Зважені та Щасливі» починається із жіночої змови. Дівчатам проекту набридло програвати чоловікам у випробуваннях і вічно бути на другому плані. Вони хочуть довести, що теж можуть вигравати. Тому жінки вирішать зробити все можливе, щоб утерти ніс чоловікам і показати, що не ту стать називають слабкою.

кне

Правила тижня їм у цьому допоможуть. За умовами учасники розділяться на дві команди – чоловічу і жіночу. Вони будуть протистояти один одному у випробуваннях і на зважуванні. А вже перший конкурс покаже, яка зі статей розумніша. Учасників чекає вікторина. Проведе її дієтолог проекту Світлана Фус. Але лише знань в дієтології та спорті буде недостатньо. Важливими будуть швидкість і сила.

Читайте також: Проект «Зважені та Щасливі» покинула ще одна учасниця

Учасники опиняться у величезному ангарі, зі стелі якого будуть звисати два великі кулі з отворами для рук і ніг. У ці кулі команди повинні будуть помістити по одному своєму учаснику. Почувши запитання ведучої, командам потрібно якнайшвидше дати правильну відповідь. Для цього вони будуть розгойдувати свого учасника в кулі і штовхати його до кнопки з вірною відповіддю. Зробити це буде непросто. Конкурс покаже різницю між чоловіками і жінками, розкриє спосіб мислення і тактику кожної зі статей.

Читайте також: Ксенія перемогла свого кума на тренуванні

Друге випробування проведуть тренери. Вони зберуть учасників в парку відпочинку, де буде безліч людей. Там відбудеться спортивний батл між чоловіками і жінками, в якому візьмуть участь не тільки учасники проекту, але і всі відвідувачі парку. Але це випробування обернеться для деяких учасників дуже важким бар’єром на шляху до подолання своїх комплексів. Воно нагадає їм тренування першого тижня на Софіївській площі, на якій багато з них зазнали дуже великого сорому. Чи зможуть учасники побороти себе? І яка стать переможе у протистоянні?

Дивіться протистояння статей вже сьогодні, 12 листопада, о 20:00 на телеканалі СТБ!

Video: Участники выяснят, кто сильнее и умнее: мужчины или женщины

:енщины решат сделать все возможное, чтобы утереть нос мужчинам и показать, что не тот пол называют слабым.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.