Зважені та щасливі

Проект «Зважені та Щасливі» покинула ще одна учасниця

Переможеним учасникам, які опинилися на битві слабких, належало в буквальному сенсі триматися за свій шанс залишитися на проекті. Їх суперником у боротьбі став не тільки інший учасник гри, а і механічний бик. Умови битви були прості і складні одночасно: утриматися на тварині якомога довше.

trye

Настрій у жінок був піднесений, і ніхто не збирався здаватися завчасно. Перед випробуванням Віка поділилася своїми емоціями: «Я хочу залишитися на проекті і далі перетворювати себе на хорошу і гарну жінку». Раїса зазначила, що у неї бойовий настрій, щоб залишитися тут з дітьми і ще схуднути.

Читайте також: Олександр став тренером для своєї сім’ї, що програла

Обидві учасниці намагалися всіма силами утриматися на механічному бику, а їхні рідні та друзі на проекті підтримували їх. Жінки падали і знову піднімалися, але не переставали боротися за місце на проекті. Чи то вік, чи то менш сильні руки підвели цього разу Раїсу, і вона програла своїй суперниці. На одинадцятому тижні проект покинула саме вона.

Читайте також: Учасники вперше зважилися без підтримки сім’ї

«Для неї це взагалі подвиг», – сказав про свою тещу Олександр, а Рая раділа, що змогла так довго протистояти молодим учасникам. «Життя після п’ятдесяти може тільки початися. Треба худнути і процвітати», – посміхалася вона. Сім’я жінки, а також інші учасники проекту побажали їй не зупинятися і висловили Раїсі свою вдячність.

Боротьбу Раїси і Віки на бику дивіться тут:

Video: Проект «Зважені та Щасливі» покинула ще одна учасниця

То ли возраст, то ли менее сильные руки подвели в этот раз Раису, и она проиграла своей сопернице. На одиннадцатой неделе проект покинула именно она.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.