Зважені та щасливі

Учасники вперше зважилися без підтримки сім’ї

За умовами одинадцятого тижня кожен з членів сім’ї тепер відповідає сам за себе. Рідні не можуть врятувати їх від вильоту і перекрити поганий результат своїм успіхом. Всі дуже переживали за те, чи зможуть вони скинути достатньо ваги, щоб залишитися в таборі і продовжити боротьбу за перемогу.

lololo

Результати виявилися в більшій своїй частині гарні, і учасники пишалися собою. Наташа скинула 3 кілограми, Руслан – 4, а Ксенія – 2. «Її більше не потрібно змушувати, їй самій подобається», – сказав лідер коричневої сім’ї про свою дружину. Їхні показники дозволили їм не потрапити в зону ризику. Сині в загальній сумі скинули 7 кілограмів: Петро – 3, а Женя – 4. Ігор показав не дуже гарний результат – мінус 2 кілограми. Тренер чоловіка поділилася, що Ігор не завжди ходить на тренування, хоча їй каже, що посилено займається. «Він мене обманює», – висловилася Аніта.

Читайте також: Ксенія перемогла свого кума на тренуванні

Іра позбулася від зайвих 2 кілограмів і піднялася нагору в турнірній таблиці. Олександр скинув 3 кілограми і переживав за долю рідних. Незважаючи на те, що Алла займалася без свого тренера, вона показала гарний результат – мінус 4 кілограми, але її мама Раїса змогла скинути тільки 2. Через покарання в плюс один кілограм жінка опинилася під жовтою лінією, і незабаром до неї приєдналася Віка з показником у мінус 1 кілограм. «Це ще один привід їй задуматися, що ніхто її витягати не буде», – зазначив Ігор Обуховський.

Результати самостійного зважування дивіться тут:

Video: Участники впервые взвесились без поддержки семьи

Из-за наказания в плюс один килограмм Раиса оказалась под желтой линией, и вскоре к ней присоединилась Вика с показателем в минус 1 килограмм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.