Зважені та щасливі

Ксенія перемогла свого кума на тренуванні

Перший конкурс за самих себе вибив учасників з колії. Раїса програла його і отримала плюс один кілограм, через що сильно засмутилася. Вона розуміла, що родина більше не врятує її, якщо вона покаже поганий результат. Учасники висловилися, що тепер вона їм не суперник.

eet3

Тренування учасників з новими і тими ж наставниками набирали свої обороти. Тепер боротьба стала іншою, адже кожен захотів показати, на що він здатний. В’ячеслав Узєлков вирішив поставити на занятті лицем до лиця Ксенію і Руслана, колишніх учасників коричневої команди.

Читайте також: Наташа захотіла додому через розлуку з Русланом

Тренер захотів показати, що жінки можуть боротися нарівні з чоловіками. Він влаштував їм «батл», в якому учасники змагалися, хто краще і швидше зробить комплекс вправ.
Руслан не збирався здаватися, кажучи: «Чого я повинен піддаватися, хоч це і кума? Я прийшов сюди заради своєї мети». Ксенія, у свою чергу, теж була рішуче налаштована: «Я не буду поступатися і буду боротися, наскільки буде у мене вистачати сил».

Читайте також: Учасників шокувала новина про розформування сімей

В’ячеслав Узєлков не сумнівався в силах своєї підопічної: «Ксенія не упустить своєї перемоги. Вона не дасть спуску Руслану. У неї є всі шанси здолати Руслана. Не всі конкурси будуть його, десь вистрілить і вона». У підсумку Ксенія все-таки виграла міні-змагання з кумом. «По-сильному програти ніколи не соромно», – зізнався Руслан.

Як пройшло тренування учасників у В’ячеслава Узелкова, дізнайтеся тут:

Video: Ксения победила своего кума на тренировке

Вячеслав Узелков решил устроить соревнование между Ксенией и Русланом. Тренер захотел показать, что женщины могут бороться наравне с мужчинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.