Зважені та щасливі

Наташа захотіла додому через розлуку з Русланом

За умовами першого самостійного конкурсу п’ятого сезону, переможці самі вибирають собі наставника. У команду Ігоря Обуховського увійшли його ж підопічні: Іра, Петро і Женя, і тренер більше не міг набирати собі команду. У число учасників команди В’ячеслава Узелкова першим увійшов Руслан, він і отримав приз – мінус 1 кілограм на ваги. До нього приєднався Саша, і замкнула ланцюг Ксенія з колишньої коричневої команди. «Слава Богу, я встигла до Славіка», – зраділа вона.

ewt

Руслан дуже хотів, щоб з ним тренувалася його дружина Наташа, оскільки їй складно буде працювати на заняттях без нього. Дівчина і сама казала, що без чоловіка почне ридати і скиглити. «Краще було б, щоб дружина була поруч, вони планують разом дійти до фіналу. Я думаю, що кума не вписується в його плани», – прокоментував ситуацію суперник коричневих, Женя.

Читайте також: Ксенія перемогла свого кума на тренуванні

У результаті Наташа потрапила в команду Аніти, в якій вже був Ігор Пашинський. Останньою учасницею в групі тренера стала Віка. Алла і Раїса не змогли побороти міцну стіну швидше за інших, і їм доведеться весь тиждень тренуватися самостійно, без підтримки тренерів.

Як учасники боролися за тренерів проти самих себе, дивіться у ВІДЕО:

Video: Наташа захотела домой из-за разлуки с Русланом

Руслан очень хотел, чтобы с ним тренировалась его жена, так как ей сложно будет работать на занятиях без него, но Наташа попала к Аните и расстроилась.

Video: Наташа захотела домой из-за разлуки с Русланом

Руслан очень хотел, чтобы с ним тренировалась его жена, так как ей сложно будет работать на занятиях без него, но Наташа попала к Аните и расстроилась.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.