Зважені та щасливі

Олександр став тренером для своєї сім’ї, що програла

Раїса та Алла з колишньої зеленої команди програли конкурс, в якому учасники пробивали стіни, і повинні були тиждень займатися без тренера. Донька і мама впали духом, тому підтримати їх прийшов чоловік Алли, Олександр. «Оскільки у вас немає тренера, я прийшов вас тренувати. Я знаю по собі, що коли ти займаєшся без тренера, ти себе можеш пошкодувати і не зробити той обсяг роботи», – сказав новоспечений наставник зеленої родини.

8855

Саша зізнався, що кричати на рідних він не міг, але все одно трохи змушував їх працювати, щоб вони не програли зважування. «Він прийшов і сказав – давайте робити і старатися. Звичайно, я здивувалася. Він змінюється, молодець», – зазначила теща Олександра. Алла теж побачила, наскільки її чоловік переживає за сім’ю.

Читайте також: Наташа захотіла додому через розлуку з Русланом

Тренування Аніти та Ігоря пройшла трохи в іншому руслі. Аніта Луценко впритул взялася за мотивацію Наташі і Віки. Вона пояснила учасницям, що вони погано виглядають, і їм треба переставати себе жаліти, щоб бути гарними. Ігор Обуховський сказав учасникам, що їм потрібно думати про себе, а Ірі – не приносить себе в жертву заради сестри, бо Віка – доросла жінка, і вона сама може про себе подбати.

Як проходили тренування учасників з Ігорем, Анітою і Сашею, дізнайтеся у ВІДЕО:

Video: Александр стал тренером для своей проигравшей семьи

Дочка и мама упали духом, поэтому поддержать их пришел муж Аллы, Александр. Он решил потренировать семью, заставляя их работать.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.