Коли ми вдома

Катерина Колесник організувала поїздку в Європу для всієї родини

Актриса популярного серіалу «Коли ми вдома» Катерина Колесник любить дивувати своїх фанатів незвичайними фото з відпустки. Цього разу їх довго чекати не довелося: веселі обличчя членів сім’ї з їхніми маленькими дітками вже викликали сотні позитивних коментарів на сторінці актриси в Instagram. Але де саме відпочиває актриса і чому цього разу  вибрала відпочинок із сім’єю?

Катерина Колесник організувала поїздку в Європу для всієї родини

«Головне випробування – попереду» – саме так підписала Катя Колесник перші загальні фото в Instagram з новорічної відпустки. Актриса зізналася: майже всі летітимуть вперше у своєму житті:

«Я зважилася і організувала для всіх нас поїздку в Європу на Новий рік. Отже, склад групи: я – груповод, вихователь дитячого садка. Старший рідний брат, другий старший рідний брат, дружина старшого брата, дружина другого старшого брата, племінниця, якій 9 років, ще один 9-річний племінник і племінничка, якій 2»- написала актриса.

Катя зізнається, що саме цей новорічний відпочинок для неї є одним з найкращих:

«Пробач мене, Балі, але в моєму серці оселилася любов до ще одного неймовірного острова – Madeira (група островів в Атлантичному океані. – Прим. ред.).

Катерина Колесник організувала поїздку в Європу для всієї родини

Я й сама не очікувала, може, тому, що після сірого Києва я потрапила в такий якийсь незайманий соковитий простір? Адже просто неможливо надихатися, надивитися, а іноді повірити своїм очам! Тут ти не покриваєшся щільною вологою плівкою, як в Азії, а повітря можеш їсти ложками. Тут купа всякої рослинності: ялинки, пальми, лаврові ліси, які охороняються ЮНЕСКО, а ще – 140 видів бананів! Тут за кожним поворотом так гарно, що хочеться знімати кіно і залишитися жити!» – написала у своєму Instagram Катерина Колесник.

Більше на тему: Зірка «Коли ми вдома» Костя Войтенко про дружину і доньку

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: