Коли ми вдома

Катерина Кістень: ТОП-5 ролей актриси

Глядачі телеканалу СТБ вже давно знайомі з яскравою і цікавою актрисою Катериною Кістень. Сімейний психолог Настя з серіалу «Коли ми вдома» вже встигла завоювати серця української аудиторії не тільки на знімальному майданчику, а й на театральній сцені. Катерина Кістень склала власний рейтинг з п’яти ролей, які в її розумінні, є кращими за всю її кар’єру. Чи входить до цього списку роль психолога Насті – читайте в нашому матеріалі!

+0L2A9315

ТОП-5 героїнь Катерини Кістень:

  1. «Завтра буде завтра», Оля. Моя перша роль, яка стала хорошим стартом в кінокар’єрі.
  2. «Колишня», психолог Ліза. Це робота, під час якої відбулася ідентифікація себе. Я там була іронічна, смішна, ну і при цьому – яскрава і сексуальна. Вийшов мікс тих якостей, які в мені найбільш яскраві, за якими мене впізнають і запрошують. Ця роль дозволила мені намацати своє амплуа.
  3. «Пастка», Анна. Це була тонка драматична роль, яка зовсім не схожа на ті, які мені пропонували і пропонують. Цей персонаж – та, яка я можу бути в житті, і який мене рідко бачать в кіно.
  4. «Красуні» і «Богині ефіру». Проекти, де я грала в різних скетчах різних героїв. За день я робила 25 персонажів! Бабки, гламурні діви, секретарки, контролери і тд. Після цього можна сказати, що Кістень готова зіграти все. Мені навіть самій цікаво переглянути.
  5. «Коли ми вдома», Настя. Мені дуже подобався скетчком. Настя з скетчкому – персонаж, який дуже схожий на мене в житті.

Більше на тему: Катерина Кістень розповіла, як лікує близьких від депресії

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: