Коли ми вдома

Олена Алимова про свободу вибору

У себе в Instagram Олена Алимова, акторка серіалу «Коли ми вдома», розповіла що для неї означає свобода вибору. «Якби при народженні людини їй відразу розповідали її долю», – почала свій пост дівчина. Продовження читайте у нас в матеріалі.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alyona Alymova (@alymova_alyona)

Під фотографією Олена Алимова написала зворушливий пост про свободу людини і запитала своїх читачів що для них означає це слово:

«Якби при народженні людини їй відразу розповідали її долю, ким вона буде, з ким вона буде і всякі важливі моменти. Зникла б дезорієнтація, тривога, постійний пошук.

Скільки часу і грошей можна було б заощадити на походах на непотрібні побачення з не твоїми, або на навчанні і занятті абсолютно не твоєї професії. Частина економіки теж зникла б, тому що на слоганах – ти вільний, у тебе є вибір, спробуй ще це, світ достатку, шукай себе, не зупиняйся, ти творець – нам впихають купу всього непотрібного.

Економіці вигідна нестабільна людина – вона з’їсть більше, вона витратить гроші на спонтанні покупки, вона заплатить тіндеру за знайомство з привабливою дівчиною, вона буде у стресі, коли не вийшло і в кінці кінців сяде на антидепресанти або піде на йогу. І ми пробуємо і пробуємо, а нас підганяють ілюзією вибору і свободи.

А ще це – «головне – знайти себе» або «стати справжнім чоловіком/жінкою». І людина шукає і шукає, і стає, і стає щосили. Ідеальний споживач! А це як? Я вже є, що мені шукати і хто доведе мені, що я – несправжня. Це що, я опудало? А що ви думаєте про свободу вибору?».

Цікаво, що на пост Олени відреагував і її партнер по знімальному майданчику, Костянтин Войтенко. Він написав: «Олена, ти ж такий світла людина. Чому тебе накривають такі похмурі думки? У тебе депресія?».

На що дівчина йому відповіла: «Це світлі думки, Костя».

Більше на тему: «Коли ми вдома»: актори серіалу (ДОСЬЄ)

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: