Коли ми вдома

Катерина Колесник: «Насамперед я сценаристка, а вже потім —  актриса»

Катерину Колесник ми давно асоціюємо з її персонажем Мариною з популярного серіалу «Коли ми вдома». З моменту останнього інтерв’ю на сайті телеканалу СТБ у її житті відбулося багато крутих змін: як злетів, так і падінь. Про труднощі на знімальному майданчику, підтримку коханого та улюблені серіали далі в матеріалі.

«Насамперед я сценаристка, а вже потім —  актриса» — Катерина Колесник про нові серіали, коханого та робочі труднощі

Цього року глядачі телеканалу СТБ побачили багато змін у серіалі «Коли ми вдома». Як ці зміни вплинули на серіал?

Так, креативу в цьому сезоні було багато, та й зі зйомками хочеться експериментувати більше, однак не завжди це дозволяє бюджет серіалу. Трішки важче нам далася цього року саме мова,  бо розмовляти українською спочатку було дуже складно усім, окрім, звичайно, україномовної сім’ї.

У чому була головна проблема? У правильності вимови?

Ні, у тому, що сценарії писалися російською, а потім перекладалися українською. Робили все це у максимально стислі строки, тому ця швидкість дуже позначилася на якості. Адже жарт, написаний російською, не звучатиме українською… А ми дуже хотіли зберегти свої улюблені вставки, такі як «Блииин, Мариш!» або «Андрей, ты нормальный?!». Воно, як не крути, звучить краще російською.

Більше на тему: Катерина Колесник розповіла про новий сезон «Коли ми вдома»

Ви граєте гіпервідповідальну вчительку молодших класів Марину. Чи не хочете додати до свого образу чогось нового? Якоїсь цікавої перчинки? 

Була серія, коли моїй героїні не вистачало романтики. Андрій не дуже багатослівний і, відверто кажучи, поганенько вміє робити компліменти. І коли одного ранку Марина прийшла в перукарню, галантний незнайомець зробив їй чимало компліментів. Пізніше вона пішла з тим чоловіком на каву, і їх випадково побачив Андрій. Але якби мене якийсь лівий чувак запросив отак на каву, то я б не пішла, бо знаю, що отримала б на горіхи. А це від мого персонажа було дуже неочікувано. Тоді вона у всьому зізналася Андрію, і за всі 5 років це була найважча, найдраматичніша сцена, яку ми тільки грали з Олексієм. Ми завжди з групою під час зйомок сміємося, жартуємо до сліз, а тут я з першого читання заплакала, бо відчувала свою провину. І я рада, що у нас є така серія, де Марина щось емоційне видає. Бо у кожного з нас є свої чортики.

«Насамперед я сценаристка, а вже потім —  актриса» — Катерина Колесник про нові серіали, коханого та робочі труднощі

Із усіх п’яти сімей з ким би ви дружили у реальному житті?

Я би точно дружила з україномовною сім’єю. Вони скажені, смішні та ми з Ірою дуже швидко спрацювались, відчули один одного. Із Пономаренком мені добре працюється, і з Танюшою Зиновенко теж. Мене тягне туди, де багато скажених людей. Бо всі вони смішні, по-своєму дурні, а у житті всі відкриті та добрі. Тому вони мені надзвичайно близькі. Може, я до них так прив’язана ще тому, що, коли писала образ Богданівни, то зберегла певні риси в поведінці від своєї бабусі. Смішні приказки, круті жарти  багато того, за що ви так любите Богданівну, символізують мою бабусю. Особливо люблю чути фразу «гімно мале». Мені просто так кайфово одразу стає на душі, що передати неможливо!

Поза знімальним майданчиком ви спілкуєтеся з акторами серіалу?

Ми спілкуємося рідко, але мітко. Бачимося в основному саме на знімальному майданчику. А от Таня Шеліга ще завжди скидає смішні картинки у Вайбер та Месенджер. Це одразу піднімає настрій, коли його зовсім немає!

Більше на тему: Тетяна Шеліга: підтримка людей — достобіса приємна штука!

В одному з інтерв’ю ви говорили, що працювати за кадром (сценаристом) вам подобається більше, ніж працювати актрисою. Ваша точка зору залишається незмінною?

Так, я насамперед сценарист, а вже потім  актриса. Я ліпше виберу писати, бо акторська робота взагалі не стабільна: сьогодні ти маєш все, а завтра  шкреби на їжу. Тому я перебуваю в постійному страху, бо не можу по-іншому, я мушу покладатися тільки на себе.

Ви багато подорожуєте зі своїм коханим. Він також причетний до серіального виробництва?

Так, він також працює в телевізійній сфері. Скажу більше, нас звів телеканал СТБ, бо саме тут ми з ним і познайомилися. Він працює на серіалах, але не на тих, на яких працюю я. Від нього я отримую шалену підтримку. А це справді важливо.

Навесні на СТБ, окрім запуску цікавих телевізійних проектів, будуть з’являтися і не менш важливі серіали. Які з них будете дивитися ви?

Мені дуже цікаво подивитися «Кріпосну», бо коли до нас на зйомки приходив Стас Боклан і показував нарізку кадрів, то я просто була вражена кайфовістю зйомки. Здається, що це просто якийсь «Netflix», щось дуже не наше, незвичне, не українське. Серіал знятий дуже бомбезно, тому я обов’язково його подивлюся!

Більше на тему: Катерина Кістень зізналася, чому грає в реальному житті

Які ще нові серіали СТБ обов’язково рекомендуєте до перегляду глядачам телеканалу?

Обов’язково подивіться ще серіал «2+2», бо я стільки в нього вклала сил! Плюс, я там головний сценарист. Тому мені цікава думка кожного. Це мій досвід, і мені подобається, що я зробила. Я в це вірю. Ще 100% подивіться «Кріпосну», бо там просто офігенські зйомки! Я шокована! Це новий левел для України! Рекомендую також серіал «Джованні», бо знаю ідею, жарти і знаю, хто це знімає. Знаю, що там зібралася дуже крута команда, і сам серіал буде дуже «відпочивальний», як-от наш улюблений «Коли ми вдома». І це круто, тому що вихід «Коли ми вдома» саме припав на початок війни, і люди відпочивали від важких новин. «Джованні» теж може стати серіалом, за яким можна добре відпочити. Адже режисер смішнючий Кирило Бін. Хіба потрібно ще щось казати?!

Більше на тему: Кирило Бін — про те, хто поводився непрофесійно на знімальному майданчику «Коли ми вдома»

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: