Коли ми вдома

Як відзначає день народження зірка серіалу «Коли ми вдома» Олексій Тритенко

Олексій Тритенко — відомий та надзвичайно харизматичний актор серіалу «Коли ми вдома» на СТБ. Сьогодні артист відзначає свій тридцять сьомий день народження, хоч і зізнається, що це свято його відверто дратує. Чому день народження для актора — не день привітань та які саме цінності вкладає в це свято сам Олексій — далі в матеріалі.

Як відзначає день народження зірка серіалу Коли ми вдома Олексій Тритенко

На екранах телеканалу СТБ він — смішний і трішки наївний Андрій, який, наче маленька дитина, через свою цікавість і простодушность часто потрапляє в безглузді побутові ситуації. А у житті Тритенко — вдумливий мрійник, у якого день розписаний не по годинах, а по хвилинах. Але чому актор так щиро переживає про невиконані плани і що важливого усвідомив за 37 років життя?

«Мені 37 років… Елементарна арифметика (шляхом складання двох чисел!). Вже не вганяє у тугу, а елементарно бісить! Тому що не досяг і сотої частини планів, двадцятирічного мене… І нехай я трішки максималіст… Воно мені здавалося правильним, висадитись на Марсі ще до повноліття…

Більше на тему: Тетяна Шеліга: підтримка людей — достобіса приємна штука!

І я ось що зрозумів:  день народження — це не день ейфорії, привітань і безтурботної радості. Це дата, коли в нас повинно відбуватися переосмислення всіх життєвих принципів, своїх вчинків, врешті решт, всього себе в цілому…

Це час творити і черпати нові джерела знань, натхнення… Це час ставити нові цілі. І тепер вже постаратися їх досягти, адже часу для цього мізерно мало… », — поділився своїми думками Олексій Тритенко.

Редакція сайту STB.UA вітає Олексія Тритенка з днем народження та бажає натхнення і творчих успіхів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: