Коли ми вдома

Катерина Кістень: цікаві факти з життя акторки

Актори 5 сезону «Коли ми вдома»  яскраві та незвичайні особистості не тільки у межах комедійного серіалу, але й у повсякденному житті. Катерині Кістень, наприклад, з народження пророкували кар’єру… співачки. Що ще про акторку ви могли не знати? Читайте цікаві факти з життя зірки «Коли ми вдома»-2018 у нашому матеріалі!

катерина кістень

Образ сімейного психолога Насті в «Коли ми вдома» давно став одним із найулюбленіших у українського глядача. Але мало хто знає, що з народження Катерині пророкували кар’єру співачки. Таким чином, ще в пологовому будинку, почувши дзвінкий голосок дівчинки, лікарі переконували крихітці прямий шлях на сцену. Слова виявилися віщими. Катя співала завжди і всюди, а також кожного дня приміряла нові образи. «Це завжди була я, тільки сьогодні, наприклад, ну дуже схожа на Джейн Ейр, а завтра на Алісу або на Васєчкіна з к/ф «Пригоди Петрова і Васєчкіна», згадує Катя. Я це називала «почати нове життя». І так я кожного дня починала нове життя».

катерина кістень

Дорогу до слави акторка прокладала з раннього дитинства. З чотирьох років займалася народними танцями, з п’яти освоювала гру на фортепіано, навчалася вокалу, а також брала участь у всіляких конкурсах. Вже тоді було очевидно дівчина приречена стати зіркою. Катерина закінчила школу із золотою медаллю, але, як зізнається сама, в театральний потрапила абсолютно випадково за компанію з подругою. У 2003 році закінчила Київський державний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, а після вiдправилася на роботу в Новий драматичний театр на Печерську, де працює і зараз.

Більше на тему: Катерина Кістень зізналася, чому грає в реальному житті

Катерина Кістень професійно займалася класичною хореографією, вокалом, аргентинським танго і озвучуванням кіно. Складно повірити, але перші проби талановитої акторки не були успішними. «За нестандартною зовнішністю ніхто не помічав того, що у мене всередині», згадує Катерина. За короткий час все налагодилося. Незабаром акторка здобула популярність і любов глядача. Так, з 1992 року і до сьогодні її фільмографія налічує 88 позицій. Найвідоміша для глядача СТБ, звісно ж, — роль у «Коли ми вдома».

катерина кістень

У 2017 році Катерина Кістень отримала звання Заслуженої артистки України. Більше того, того ж року акторка втілила у життя мрію дитинства вирушила на кастинг вокального шоу «Х-фактор». Нагадаємо, яким був виступ зірки та який вердикт її очікував:

Video: Катерина Кістень: цікаві факти з життя акторки 5 сезону Коли ми вдома

Акторці 5 сезону Коли ми вдома Катерині Кістень з народження пророкували кар'єру співачки. Читайте цікаві факти з життя зірки Коли ми вдома 2018 Катерини Кістень

Більше на тему: Тетяна Шеліга: підтримка людей — достобіса приємна штука!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: