Коли ми вдома

Зірка «Коли ми вдома» Костя Войтенко про дружину і доньку

Зараз в ефірі телеканалу СТБ йде 5 сезон серіалу українців «Коли ми вдома». Весела історія про стосунки п’яти українських сімей з’явилася в ефірі СТБ 2014 року. За цей час «Коли ми вдома» встиг стати одним із найулюбленіших телепроектів глядачів, перетворився зі скетчкома в повноцінний серіал і був відзначений професійною премією «Телетріумф».

мини интервью войтенко

Головні герої залишаються незмінними з першого сезону, їх грають відомі та улюблені українські актори: Станіслав Боклан, Тетяна Шеліга, Кирило Бін, Катерина Кістень, Костянтин Войтенко, Олена Алимова, Андрій Пономаренко, Тетяна Зіновенко, Ірина Андреєва, Катерина Колесник, Олексій Тритенко.

Про кохання з першого погляду, дочку і новий сезон «Коли ми вдома» розповів Костя Войтенко. 

Ти вже в шлюбі третій рік. А пам’ятаєш момент, коли зрозумів: «Все, вляпався. Закохався»?

Я зрозумів відразу, коли вперше побачив Валю. Це було на одному з кастингів. В той момент я до неї не підійшов познайомитися, побоявся, але відразу зрозумів: це моя доля. Коли ми почали зустрічатися, коли подзвонив їй і запросив на побачення, я все робив свідомо. Розумів, що це може привести до серйозних стосунків: кохання, весілля, сім’ї. Я повністю був готовий до цього.

Більше на тему: Станіслав Боклан вп’яте став дідусем

А в який момент вирішив, що хочеш пов’язати з Валентиною своє життя та освідчитися?

Я спочатку знав, що освідчуся. А технічний момент був через пару місяців, як почали зустрічатися. Ми тоді активно подорожували Україною: Кам’янець-Подільський, Одеса… Знаєте, це найкращий спосіб перевірки сімейних стосунків – поїхати в подорож. Такі речі про людину дізнаєшся, які у звичайному житті можуть і не розкритися. Усі ж маніряться на побаченнях, намагаються правильно сидіти, говорити, не робити зайвих рухів. А подорож – це репетиція подружнього життя. Там я вже 100% вирішив, що настав час освідчитися.

31971335_229294087650631_8099044801007058944_n

Ви виховуєте доньку Емілію. Хто придумав ім’я?

Валентина дуже хотіла, щоб доньку звали Емілі. Коли завагітніли і нам сказали ймовірну дату пологів, ми зазирнули у святці, щоб вибрати ім’я якоїсь святої. Виявилося, що 14 січня – це день Емілії. Отакий збіг. Так і вирішили.

Дочка проявляє вже якісь таланти?

Вона дуже любить Джастіна Тімберлейка і танцює під «Can not stop the feeling!» – це її улюблений кліп. Вона під нього весь час танцює та іноді співає (посміхається. – Прим. ред.). У нас такий вокально-танцювальний варіант вимальовується.

32450831_738085536581436_500695003761213440_n

Як твій персонаж Паша змінився в новому сезоні «Коли ми вдома»?

Сценаристи додали дуже правильну ноту: коли люди одружуються (в минулому сезоні герой Кості одружився), спілкування стає трохи іншим. Паша все так само йде на деякі поступки, але не так, як раніше. У нього вже інша відповідальність. Він починає виховний процес, не йде на поводу у Каті та сусідів, як в попередніх сезонах. Він більше сперечається, показує, що він чоловік і його слово щось означає. Якщо раніше це було «Так-так, Катюню, як скажеш», то зараз він поводиться більш по-чоловічому. І це логічно і правильно, адже персонажі дорослішають і розвиваються, тому й поводитися повинні по-іншому.

Ти відкрив щось нове в собі завдяки персонажу Паші?

Все можна пробачити через тотальну любов. Це я почерпнув – любити треба тотально. Але в цьому сезоні я зрозумів, що не можна любити сліпо. Потрібно розмовляти, шукати точки дотику. Щоб це було спільне життя, а не один робить, що хоче, а другий – підкаблучник (посміхається. – Прим. ред.). У будь-якому випадку потрібно бути чоловіком.

Більше на тему: Олена Алимова вразила ніжним вбранням на червоній доріжці

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: