Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» возз’єднав доньку з матір’ю через 22 роки розлуки

Студія «Сюрприз, сюрприз!» бачила найрізноманітніші зустрічі, але ця стала особливою. Найдобріший проект країни допоміг дівчині розшукати маму, з якою вона не бачилася довгі 22 роки. Подробиці зворушливої зустрічі в нашому матеріалі!

сюрприз 1

Рамітта з чоловіком Мохаммедом приїхали з далекої Йорданії не просто так. Дівчина звернулася у проект, щоб розшукати близьку серцю людину свою маму. Про українське коріння Рамітта дізналася зовсім випадково. Дитинство героїня «Сюрприз, сюрприз!» провела у бабусі. У шість років побачила в документах графу з місцем народження Україною. Тоді батьки переконали дитину, що це безглузда помилка.

Читайте також: Їхні серця битимуться: герої отримали життєво важливий «Сюрприз, сюрприз!»

У 13 років дівчина повторно повернулася до забутого питання. При оформленні документів місцем народження зазначили Україну. Цього разу батькам довелося пояснити. Саме тоді тато розповів доньці, що її рідна мати українка. Він зазначив, що життя у Йорданії давалося Олені важко, тому вона повернулася на батьківщину.

сюрприз 12

Пошуки найближчої людини Рамітта почала після заміжжя. Мохаммед підтримав дружину, захотів, щоб кохана розшукала своє коріння і заповнила порожнечу, яка мучила її тривалі роки. Спочатку пара спробувала розшукати Олену у соціальних мережах, але півроку пошуків виявилися марними.

«Сюрприз, сюрприз!» допоміг возз’єднатися не тільки з мамою, а й з бабусею та  дідусем. Але чому кожен член сім’ї розповідає свою версію того, що сталося 22 роки тому? Чому мати не повернулася до маленької доньки насправді? І якою була найбільш зворушлива зустріч проекту? Дивіться просто зараз!

Video: Сюрприз, сюрприз возз'єднав доньку з матір'ю через 22 роки розлуки

Студія Сюрприз, сюрприз бачила найрізноманітніші зустрічі, але ця стала особливою. Найдобріший проект країни допоміг дівчині розшукати маму, з якою вона не бачилася довгі 22 роки. Подробиці зворушливої зустрічі – в нашому матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: