Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: герой проекту врятував пасажирів тролейбуса

Ми не перестаємо знайомити вас із найбільш чуйними і сміливими українцями. Їхня відвага не знає меж, а вчинки гідні захоплення, визнання і, неодмінно, справжнісінького сюрпризу. Володимир Котляр, наприклад, у 78-річному віці, ризикуючи життям, врятував пасажирів тролейбуса. Докладніше  в матеріалі!

владимир котляр

Володимир – гордість для всієї родини, а також приклад для багатьох українців. Пенсіонер веде активний спосіб життя, надихає оточуючих і допомагає всім, кому це необхідно. Він не вважає, що робить щось особливе, але саме такими якостями і володіють герої найдобрішого проекту країни. Більш того, три роки тому чоловік врятував далеко не одне життя, сміливо кинувшись на допомогу пасажирам тролейбуса, які опинилися у біді.

Читайте також: «Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: чоловік рятує службових вівчарок-пенсіонерів

Перебуваючи недалеко від зупинки, Володимир звернув увагу, як водій транспорту вийшов до крамниці. В одну мить тролейбус, заповнений пасажирами, почав рухатися назад, набираючи швидкість з кожним метром. Не замислюючись ні на секунду, 78-річний Володимир почав бігти до транспортного засобу…

владимир3

«Я доклав усіх зусиль, щоб наздогнати тролейбус. Адже пасажири у паніці почали вистрибувати з транспорту на ходу, деякі падали на спину, тролейбус набирав швидкість, утриматися на ногах було дуже складно. Я застрибнув на підніжку передніх дверей, розштовхав людей, які стовпилися там, влетів до кабіни, схопив кермо і почав вирівнювати тролейбус, який продовжував набирати швидкість», – згадує Володимир Котляр. Не маючи досвіду керування подібним транспортом, пенсіонерові вдалося зупинити тролейбус і врятувати пасажирів!

владимир2

Завдяки швидкій реакції чоловіка, сміливості та відповідальності, усі змогли повернутися додому, адже у паніці кожен з них і уявити не міг, що робити з тролейбусом, який мчав назад. До слова, це не єдине, чим дивовижний пенсіонер вразив всіх навколо. Яка унікальна колекція належить чоловікові? Який сюрприз чекав на нього? Дивіться у відео просто зараз!

Video: Сюрприз, сюрприз поза ефіром: герой проекту врятував пасажирів тролейбуса

Ми не перестаємо знайомити вас із найбільш чуйними і сміливими українцями. Їхня відвага не знає меж, а вчинки гідні захоплення, визнання і, неодмінно, справжнісінького сюрпризу. Володимир Котляр, наприклад, у 78-річному віці, ризикуючи життям, врятував пасажирів тролейбуса. Докладніше – в матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: