Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: герої проекту приручили незвичайного улюбленця

Герої найдобрішого проекту країни вражали глядачів різними вчинками. Історій виявилося так багато, що далеко не всі увійшли до ефіру «Сюрприз, сюрприз!». Ми ж продовжуємо знайомити вас із чуйними українцями!

сюрприз герои 2

Валерій та Євген стали частиною «Сюрприз, сюрприз!» не просто так. Чоловіки працюють у Прип’яті на підприємстві з перероблення радіоактивних відходів. Але, попри зайнятість і відповідальні завдання, у них залишається час піклуватися про незвичайного улюбленця.

Читайте також: «Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: юний герой врятував життя рибаку

Коли Євген був на чергуванні, почув, як хтось гримить кришками від сміттєвого бака. Чоловік насторожено вийшов, щоб перевірити дивний шум. Виявилося, це був лис. Євген вирішив не проганяти незвичайного гостя, а нагодувати. Після цього лис Семен став приходити систематично.

Семен

Чоловіки, вирушаючи на роботу, беруть їжу не тільки собі, а й пухнастому другові. До речі, той виявився справжнім гурманом. Пиріжки з м’ясом, пельмені, канапки з ковбасою, котлетки на пару… І це далеко не весь раціон харчування хитрюги! Також Семен привів із собою підмогу – двох друзів.

Семен2

Валерія та Євгена у студії очікували справжні сюрпризи. Що це було дивіться у відео!

Video: Сюрприз, сюрприз поза ефіром: герої проекту приручили незвичайного улюбленця

Герої найдобрішого проекту країни вражали глядачів різними вчинками. Історій виявилося так багато, що далеко не всі увійшли до ефіру Сюрприз, сюрприз. Ми ж продовжуємо знайомити вас із чуйними українцями!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: