Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: героїнею проекту стала Почесний донор України

Ми продовжуємо знайомити вас з дивовижними історіями справжніх героїв. Чуйних українців виявилося так багато, що деякі отримали сюрприз поза ефіром найдобрішого проекту країни. Одна з них – Христина Довгалюк, яка за своє життя здала… 55 літрів крові. Докладніше – в матеріалі!

кристина довгалюк

Христина – донор з багаторічним стажем. Вже десять років матір трьох синів допомагає тим, кому це необхідно. За час своєї діяльності жінка здала кров понад 97 разів. Для неї це почесний обов’язок і надія врятувати чиєсь життя.

кристина сюрприз

Читайте також: «Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: герої проекту приручили незвичайного улюбленця

Христина Довгалюк відправляється здавати кров і плазму кожні два місяці. Також важливою датою для неї є день народження, адже донори допомогли врятувати її матір при складних пологах. Щорічно, саме в знакову дату, жінка здає кров до центру матері і дитини. Христиною шалено пишаються її сини, які й номінували маму на сюрприз. Який незвичайний подарунок для неї підготували? Дивіться у відео просто зараз!

Video: Сюрприз, сюрприз поза ефіром: героїнею проекту стала Почесний донор України

Ми продовжуємо знайомити вас з дивовижними історіями справжніх героїв. Чуйних українців виявилося так багато, що деякі отримали сюрприз поза ефіром самого доброго проекту країни. Одна з них – Христина Довгалюк, яка за своє життя здала... 55 літрів крові. Докладніше – в матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: