Сюрприз, сюрприз!

Як змінилися життя героїв «Сюрприз, сюрприз!»

Найдобріший проект країни «Сюрприз, сюрприз!» втілив близько 100 заповітних бажань чуйних і сміливих українців. Вони рятували життя і змінювали їх, надихали своїм прикладом і дивували відвагою… Як склалися їхні долі після участі у шоу? Дізнайтеся у матеріалі!

сюрприз герои

«Сюрприз, сюрприз!» познайомив телеглядачів з історіями, які складно було уявити, з героями, які гідні захоплення і визнання. Мрії кожного з них втілилися у життя, коли вони цього зовсім не очікували.

70-річна пенсіонерка стала професійною моделлю і взяла участь у великому українському показі, миротворець, який врятував життя малюку у далекій Африці, відправився до Нью-Йорка, хлопців, які допомогли другові з ДЦП побачити океан, також очікували нові подорожі. До студії проекту завітала Марта, яка втілила мрії тисяч дітей, щоб розповісти, як змінила не тільки своє життя, а й тих, кому це вкрай необхідне.

Як вони подорожували різними куточками світу, вчилися ходити знову, вірити у диво і насолоджуватися кожною миттю? Дивіться у нашому відео!

Video: Як змінилися життя героїв Сюрприз, сюрприз

Найдобріший проект країни Сюрприз, сюрприз втілив близько 100 заповітних бажань чуйних і сміливих українців. Вони рятували життя і змінювали їх, надихали своїм прикладом і дивували відвагою... Як склалися їхні долі після участі у шоу? Дізнайтеся у матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у  Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: