Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: чоловік рятує службових вівчарок-пенсіонерів

Герої «Сюрприз, сюрприз!» дивували українців найрізноманітнішими вчинками. Кожен з них людина з добрим і чуйним серцем. Деякі щасливчики отримали сюрпризи навіть поза ефіром. До їхнього числа увійшов Ігор Сайко, який знаходить нові будинки службовим собакам-пенсіонерам. Докладніше – в матеріалі!

сайко игорь

Собак-військовослужбовців після восьми років відповідальної роботи списують на пенсію. На жаль, саме з того моменту держава припиняє спонсорувати їхнє харчування та проживання. Багатьох з них попросту присипляють. Тим більше, деякі вівчарки мають проблеми зі здоров’ям.

Читайте також: «Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: героїнею проекту стала Почесний донор України

сайко2

Як тільки герой «Сюрприз, сюрприз!» випадково дізнався про страшну несправедливість, негайно почав діяти. Він погодився особисто забрати 23 собаки, яких очікувала невідома доля. Більш того, кожній тварині він знайшов дім. Нову сім’ю Ігор вибирає відповідально і ретельно, щоб кожна вівчарка потрапила у люблячі руки.

сайко3

Чоловік змінює життя не тільки тварин, а й людей, які знаходять вірних друзів. За це господарі собак шалено вдячні Ігорю. До речі, саме вони і номінували чоловіка на сюрприз.

Читайте також: «Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: герої проекту приручили незвичайного улюбленця

Герой найдобрішого проекту країни врятував близько 40 тварин і, звісно ж, продовжує добру справу. Так, він забирає вівчарок-пенсіонерів кожну весну й осінь, щоб знайти їм нових люблячих господарів. Який сюрприз очікував Ігоря – дивіться у відео просто зараз!

Video: Сюрприз, сюрприз поза ефіром: чоловік рятує службових вівчарок-пенсіонерів

Герої Сюрприз, сюрприз дивували українців найрізноманітнішими вчинками. Кожен з них – людина з добрим і чуйним серцем. Деякі щасливчики отримали сюрпризи навіть поза ефіром. До їх числа увійшов Ігор Сайко, який знаходить нові будинки службовим собакам-пенсіонерам. Докладніше – в матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: