Сюрприз, сюрприз!

Їхні серця битимуться: герої отримали життєво важливий «Сюрприз, сюрприз!»

«Сюрприз, сюрприз!» втілював мрії людей, вчинки яких гідні визнання і нагороди. Фінальний випуск проекту став винятком, правда, в найкращому його прояві. До студії завітали українці, головна мрія яких – просто жити. Їхня історія нікого не залишила байдужим…

сюрприз 08

«Сюрприз, сюрприз!» називають найдобрішим проектом недарма. У минулому випуску в цьому переконалася вся Україна. Гостями студії стали сильні духом люди, які цінують кожен прожитий день. Настя і Мирослав не знайомі один з одним, але об’єднані смертельним діагнозом. Найстрашніше ускладнення захворювання – раптова зупинка серця. Так, серце 17-річного Мирослава вже припиняло битися на п’ять хвилин, з другою зупинкою організм не впорається.

сюрприз 08.12

Читайте також: На «Сюрприз, сюрприз!» зустрілися друзі, які врятували один одному життя

І Мирослав, і Настя мріють про подорожі, але головне бажання – жити. Вони пройшли вже далеко не одну операцію, але ситуація залишається незмінною. «Коли ти відходиш від наркозу і розумієш, що операцію вже зробили, і ти не померла під час неї – це найяскравіше враження», – розповідає Настя. У постійному страху живуть і батьки молодих людей, адже розуміють, що життя дітей висить на волосині.

сюрприз 08.12.17

Єдиний порятунок для тяжкохворих – поставити спеціальний дефібрилятор. Пристрій вживлюється в організм, а якщо відбувається зупинка серця, дає розряд і орган запускається. Правда, коштує він чимало – близько 200 000 тисяч. Для сімей героїв «Сюрприз, сюрприз!» ця сума залишається непосильною.

Читайте також: «Сюрприз, сюрприз!» втілив мрії дітей українських героїв

Також в студії опинилися гості, які вже не перший рік живуть з пристроєм. Більш того, прилад встиг врятувати їм життя. Мати трьох дітей Ольга, наприклад, пережила дві зупинки серця. На жаль, є нюанс, з кожним запуском органу, заряд приладу зменшується, потрібна заміна деталей. Ця маніпуляція також коштовна. Найбільше жінки мріють побачити, як ростуть їхні діти. Заряду приладів вистачить на півроку-рік, що робити далі Ольга і Настя не уявляють.

сюрприз 08.12.17д

«Сюрприз, сюрприз!» разом зі спонсорами проекту і лікарями інституту серцево-судинної хірургії імeні Амосова піднесли героям подарунок мрії. Як це було – дивіться у відео!

Video: Їхні серця битимуться: герої отримали життєво важливий Сюрприз, сюрприз

Сюрприз, сюрприз втілював мрії людей, вчинки яких гідні визнання і нагороди. Фінальний випуск проекту став винятком, правда, в найкращому його прояві. До студії завітали українці, головна мрія яких - просто жити. Їхня історія нікого не залишила байдужим...

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: