Сюрприз, сюрприз!

На «Сюрприз, сюрприз!» зустрілися друзі, які врятували один одному життя

Герої найдобрішого проекту країни «Сюрприз, сюрприз!» щоп’ятниці надихали українців. Одними з них стали Олександр та Юрій, які дружать понад 30 років. Докладніше в матеріалі!

сюрприз ё

Весна 2017 року залишиться в пам’яті друзів назавжди. Відправившись в зону АТО добровольцями, чоловіки захищали майбутнє країни: Олександр Іскра військовий лікар, Юрій Міхеєв командир групи розвідки. Щоб захистити життя молодих хлопців, Юрій та Олександр часто самі вирушали на завдання, хоча мали право не йти.

Читайте також: Волонтер з великої літери: проект втілив мрії Сергія Притули

Один із таких випадків ледь не коштував їм життів. Потрапивши в мінну павутину, група почула страшний вибух. Деяких з них відкинуло в різні сторони, сапер загинув на місці. Олександра ж хтось прикрив своїм тілом, завдяки чому чоловік залишився в живих. Звісно ж, про здоров’я друга подбав Юрій. Командир розвідки не залишив його в біді, будучи в дуже тяжкому стані. Відважний чоловік провів у комі вісім днів, практично втратив зір, а також тривалий час займався реабілітацією.

сюрприз 7

«Юра мій надійний друг, він врятував мені життя!», коментує Олександр. Цікавий і той факт, що 30 років тому Олександр врятував життя Юрію в Афганістані.

У студії «Сюрприз, сюрприз!» заповітні мрії сміливих друзів втілилися у життя! Що це було дивіться!

Video: На Сюрприз, сюрприз зустрілися друзі, які врятували один одному життя

Герої найдобрішого проекту країни Сюрприз, сюрприз щоп'ятниці надихали українців. Одними з них стали Олександр та Юрій, які дружать понад 30 років. Докладніше – в матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: