Сюрприз, сюрприз!

«Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: героями проекту стали вуличні музиканти

«Сюрприз, сюрприз!» продовжує доводити, що добро завжди повертається. Його герої не тільки здійснюють відважні вчинки, але і роблять світ кращим, даруючи оточуючим привід для посмішки. Таких українців виявилося неймовірно багато, тому деяких щасливчиків сюрпризи очікували навіть поза ефіром. Наприклад, талановитих музикантів «HeartBeat Brass Band». Чим хлопці підкорили найдобріше шоу країни? Який сюрприз для них підготували? Дізнайтеся в матеріалі!

оркестр 1

«HeartBeat Brass Band» – це не просто 8 хлопців, якi самостійно зібралися в оркестр духових інструментів. Кожного дня хлопці щасливі займатися улюбленою справою, а також ділитися щастям з усіма навколо. Вони – привід для посмішки і зворушення, привід насолодитися музикою і отримати заряд натхнення просто… дорогою на роботу або додому, в метро або на вулиці!

оркестр 2

Гра для простих перехожих неймовірно надихає – в цьому хлопці переконані вже не перший рік. Їм настільки подобається те, чим вони займаються, що під час виступів учасники оркестру примудряються навіть пританцьовувати, з інструментами в руках. Звiсно ж, веселі мотиви і запальні рухи заряджають позитивом всіх навколо.

Читайте також: Чоловік повернув до життя дружину, яка провела півроку в комі

«HeartBeat Brass Band» давно мріяли виступити на великій сцені. Завдяки «Сюрприз, сюрприз!» їм це більш, ніж вдалося. Яка мрія талановитих хлопців втілилася в життя? Дивіться у відео!

Video: «Сюрприз, сюрприз!» поза ефіром: героями проекту стали вуличні музиканти

Сюрприз, сюрприз продовжує доводити, що добро завжди повертається. Його герої не тільки здійснюють відважні вчинки, але і роблять світ кращим, даруючи оточуючим привід для посмішки. Таких українців виявилося неймовірно багато, тому деяких щасливчиків сюрпризи очікували навіть поза ефіром. Наприклад, талановитих музикантів «HeartBeat Brass Band». Чим хлопці підкорили найдобріше шоу країни? Який сюрприз для них підготували? Дізнайтеся в матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: