Сюрприз, сюрприз!

Чоловік повернув до життя дружину, яка провела півроку в комі

«Сюрприз, сюрприз!» випуск 10 познайомив телеглядачів з першою історією вечора, яка нагадала кожному з нас про віру у диво. Коли лікарі не залишали шансів на те, що Жанна житиме, її чоловік довів зворотне. За півроку жінка вийшла з коми. Подробиці історії справжнього кохання – в нашому матеріалі!

сюрприз 03111

Як тільки герой проекту Юрій Кавчук вперше зустрів Жанну, відразу зрозумів, що саме вона – його половинка. Від цих слів він не відмовився і коли при пологах жінка впала в кому – стався крововилив, її серце зупинилося на 15 хвилин. Вона вмирала на очах, але чоловік відмовлявся вірити в те, що відбувається. Лікарі переконували, що надій немає, кора головного мозку зруйнована, залишається лише чекати швидкої смерті…

Юрій прийняв однозначне рішення – його дружина житиме. Пошуки порятунку привели його до методики польського фахівця Яна Толара. Він поділився порадами, які Юрій негайно почав втілювати в життя. Звернувшись за допомогою до друзів, вони почали робити щоденні лікувальні масажі тіла, включати музику і намагатися викликати будь-яку реакцію мозку. Масаж почали робити 18 лютого 2014 року, а вже 8 березня 2014 роки жінка прокинулася. Це було справжнім дивом для всіх, а найбільше – для лікарів, які були шоковані.

сюрприз 0311

Спочатку жінка лише опритомніла. Вона не чула, не говорила і не рухалася. З кожним днем, разом з близькими, Жанна поверталася до життя. Сьогодні вона може зробити 10-15 кроків, говорити також стає легше. Жінка неймовірно вдячна чоловікові, який повернув її до життя.

Який сюрприз очікував сім’ю в студії проекту? Хто з селебріті особисто подякував Юрiю? Дивіться у відео просто зараз!

Video: Чоловік повернув до життя дружину, яка провела півроку в комі

Сюрприз, сюрприз випуск 10 познайомив телеглядачів з першою історією вечора, яка нагадала кожному з нас про віру в диво. Коли лікарі не залишали шансів на те, що Жанна житиме, її чоловік довів зворотне. Через півроку жінка вийшла з коми. Подробиці історії справжнього кохання - в нашому матеріалі!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: