Сюрприз, сюрприз!

Героєм «Сюрприз, сюрприз!» став пес-даїшник

Героями «Сюрприз, сюрприз!» стають найдобріші та найвідважніші… Більш того, не тільки люди! Так героєм проекту став пес-даїшник. Чим чотирилапа заслужила сюрприз і повагу перехожих? Читайте просто зараз!

гаишница

гаишница3

Вже 7 років жителі міста вважають собаку господарем одного з перехресть. Добродушна і ласкава тварина відповідально стежить за дотриманням правил дорожнього руху – гавкає на кожну машину, яка їде на червоний, а також допомагає пішоходам переходити дорогу безпечно. Пост її знаходиться просто на асфальті. Іноді турботливі перехожі ставлять для неї коробку і діляться їжею. В окрузі її просто обожнюють і переживають за неї. За однією з версій, саме на цьому перехресті її господаря збила машина.

гаишница2

Даїшниця вже багато років опікується про жителів округи, але ж їй також необхідна увага. Саме для цього «Сюрприз, сюрприз!» вирушив до Черкас. Як це було? Які сюрпризи очікували пухнасту красуню? І як змінилася Даїшниця? Дивіться у відео вже зараз!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Video: Героєм «Сюрприз, сюрприз!» став пес-даїшник

Героями Сюрприз, сюрприз стають найдобріші та найвідважніші... Більш того, не тільки люди! Так героєм проекту став пес-даїшник. Чим чотирилапа заслужила сюрприз і повагу перехожих? Читайте просто зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: