Гордость и предубеждение | 26.04.2020 | Сезон 1

Англійська класика тепер і на СТБ – дивіться 1 серію фільму Гордість та упередження онлайн!

Місіс Беннет одержима думкою, як би видати дочок заміж. Вона просить чоловіка ближче познайомитися з містером Бінглі, який приїхав в їхній край недавно. Чоловік молодий, привабливий, а ще у нього досить непоганий річний дохід. Місіс Беннет сподівається, що містер Бінглі закохається в одну з її дочок, незважаючи на те, що їхня сім’я не володіє великими статками.

У фільмі Гордість та упередження (1995) мрії місіс Беннет цілком можуть втілитися в життя: містер Бінглі знайомиться з Джейн Беннет і відчуває до неї щиру симпатію. Молода людина виказує явні ознаки уваги дівчині, і її мати хапається за цю можливість. Місіс Беннет відправляє Джейн на обід до сімейства Бінглі верхи під проливним дощем, щоб у тої був привід затриматися в гостях довше.

У чарівного містера Бінглі є друг на прізвище Дарсі, який зовсім не схожий на свого товариша. Містера Дарсі всі вважають занадто зарозумілим і пихатим. Елізабет Беннет зустрічає його на балу. Чоловік дозволяє собі зневажливий коментар про дівчину, тому у Ліззі відразу виникає до нього неприязнь. Вона навіть не здогадується, що насправді містер Дарсі відчуває до неї симпатію…

Пориньте в атмосферу Англії – дивіться Гордість та упередження (1995) 1 серія онлайн.

Дивитися онлайн всі серії фільму Гордість та упередження

Thanks!

Our editors are notified.