Сімейна психологія

Як повернути близькість з чоловіком?

Емоційна близькість з коханим чоловіком не залежить від кількості проведеного часу разом, а також від того, чи підкріплена вона фізичною близькістю. Багато пар відчувають відкритість і довіру у стосунках майже відразу, інші ж можуть не відчути єднання душ навіть через роки. Як повернути близькість у стосунки з чоловіком? Читайте цінні рекомендації в нашому матеріалі!

Як повернути близькість у стосунки з чоловіком? Корисні поради - у нашому матеріалі!

Як повернути близькість у стосунки з чоловіком? Корисні поради – у нашому матеріалі!

Визначте причину відсутності близькості. Для того, щоб впоратися з проблемою, потрібно її виокремити. Доведеться добре подумати і проаналізувати ваше спілкування. Може виявитися, що близькості як такої і не було або ж вона втрачена. Якщо зміна вашого спілкування спричинила певна ситуація – необхідно у ній розібратися, адже вона може не давати партнерам можливості відкриватися один одному, руйнуючи стосунки день за днем.

Читайте також: Як покращити стосунки з чоловіком або дружиною?

Доведеться проаналізувати власну поведінку, а також партнера. Можливо, що відкритися комусь із вас заважає особиста скутість, наприклад, відголосок минулих стосунків, виховання чи спілкування у вашій родині. Справитися з проблемами психологічного характеру ви можете самі, а також за допомогою фахівця (психолога). Пам’ятайте, що близькі стосунки – це обопільна робота, для якої потрібні зусилля з кожного боку.

Відкривайтеся один одному крок за кроком. Як тільки ви розберетеся у причині, яка заважає вам встановити або повернути душевну близькість з партнером, ви повинні навчитися будувати довірчі та близькі стосунки з коханим. Це варто робити поступово, не обрушуючи непідйомну нішу за один раз. Намагайтеся більше спілкуватися (цікавтеся, як пройшов день у вашого коханого, що він відчуває, як би ви могли йому допомогти і т.д.), відпочивайте разом (рушайте в кіно, на побачення, майстер-клас, прогулянку і т.д. ), діліться своїми почуттями і переживаннями, підкріплюючи їх новими спільними емоціями і враженнями.

2

Відрізняйте фізичну близькість від емоційної. Для деяких з нас показником близькості є інтимні стосунки, але це далеко від реальності. Навчіться розділяти ці поняття, адже секс не гарантує, що поза ліжком вам захочеться проводити час разом і ділитися найпотаємнішим.

Читайте також: Як перестати ревнувати?

Не кидайтеся з крайності у крайність. Якщо в один момент ви вирішили стати зі своїм партнером не просто парою, а справжніми друзями і близькими по духу людьми, варто розуміти, що це процес, який вимагає терпіння, часу і роботи над собою. Не варто займати весь вільний простір вашої половинки собою, обрушувати на партнера гору запитань і обговорень, адже можна отримати цілком протилежний ефект.

Будьте щирими. Тільки взаємна відкритість допоможе створити міцний зв’язок. Проявляйте емпатію, ставтеся уважно до почуттів вашого партнера, змін у його житті та всього, що він визначає важливим для себе, не забувайте, що награний інтерес відчувається відразу і відштовхує вас один від одного.

Вчіться бути не тільки коханцями, а й друзями, адже саме в таких стосунках ви зможете стати щасливими по-справжньому і надовго!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.