Сімейна психологія

Як перестати ревнувати?

Для деяких ревнощі – це доказ кохання та палких почуттів, в житті інших пар цей аспект може стати справжньою проблемою, котра руйнує стосунки! Як боротися зі згубним почуттям? Ми підібрали для вас цінні рекомендації!

Як боротися зі згубним почуттям ревнощів? Цінні рекомендації - в матеріалі!

Як боротися зі згубним почуттям ревнощів? Цінні рекомендації – в матеріалі!

Ревнощі – це відчуття, що властиве практично кожній людині, воно присутнє в житті кожної пари і не тільки (помітити його можна не тільки в спілкуванні з коханою, але і з друзями, колегами і т.д.), але в різній кількості.

Обов’язково варто розібрати в обґрунтованості почуття. Причини дійсно можуть бути, але також може виявитися, що в більшій мірі це ваша фантазія та невпевненість в собі. Знайдіть час для того, щоб прояснити всі питання, що вас бентежать. Для початку зробіть це самі, без присутності партнера. Можливо, буде легше прописати кожен пункт, щоб об’єктивно оцінити ситуацію.

Читайте також: Три типи ревнощів, що вбивають стосунки

Перша причина ревнощів – невпевненість у собі. З цим потрібно боротися, адже ви легко можете стати заручницею страхів, тим самим руйнуючи навіть найміцніші взаємини. Замість того, щоб витрачати час на порівняння себе з іншими, удосконалюйтеся! Рушайте на нові курси, займіться спортом або проведіть час з близькими людьми, спілкуйтеся зі своїм партнером, обов’язково цікавтеся його життя (не влаштовуючи допити).

2

Постарайтеся знайти справжню причину появи подібних емоцій. Найчастіше проблема криється в далекому минулому. Це можуть бути невдачі в минулих взаєминах, сімейні проблеми або ситуації в житті близьких вам людей. Якщо це позначається на вас зараз, можливо, потрібна допомога фахівця. Варто розуміти, що як тільки ви знайдете точку відліку цього явища – жити стане набагато простіше і вам, і вашим близьким.

Геть негатив! Швидше за все, ви не раз чули, що думки матеріальні. Якщо ви постійно думаєте про найгірше, ви наповнюєте їм своє життя, і цілком можливо, що саме так і станеться. Думайте про хороше, боріться з власним мисленням, наповнюючи життя позитивом. У цьому вам також допоможуть заняття спортом, йогою, дихальні практики, прогулянки улюбленими місцями, спілкування з друзями, інші приємні дрібниці (походи на манікюр, до спа-салону…).

Не забувайте піклуватися про свого коханого. В поривах ревнощів життя пари може перетворити на страшний сон, але чи хочете ви цього? Згадайте, як чудово починалися ваші стосунки, цінуйте вашу половинку і час, проведений разом. Акцентуйте увагу на всіх позитивних моментах спілкування, розвивайте кращі сторони і діліться всім найкращим з партером.

Читайте також: Які фрази допоможуть залучити фінансовий достаток?

Перестаньте порівнювати себе з іншими. Багато дівчат бояться, що коханий знайде когось краще, але зрозумійте, що він саме з вами. Переглядаючи соціальні мережі зірок з ідеальними знімками або акаунти дівчат, з якими спілкується ваш обранець, ви бачите тільки картинку, яка стає полем для фантазій, не завжди адекватно оцінених. Ви просто витрачаєте час, який могли б провести з більшою користю для себе.

Замість того, щоб додумувати, поговоріть зі своїм обранцем. Якщо у вас є обґрунтовані приводи для побоювань – спокійно обговоріть всі питання, які вас турбують, поясніть коханому, що саме вас бентежить і чому. Відверта розмова може розвіяти ваші побоювання, а також допомогти зрозуміти один одного.

Зайві ревнощі не поліпшать ваш союз, це може лише підлити олії у вогонь та підкреслити невпевненість. Не бійтеся розібратися в собі та ваших почуттях, працюйте вдвох над взаєминами, розвивайте їх та пам’ятайте, що довіра – фундамент для щасливої та міцної родини!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.