Все буде добре

Які фрази допоможуть залучити фінансовий достаток?

Кожен з нас в повсякденному розмові може вжити негативні фрази, яким зовсім не варто було б приділяти увагу. Але це тільки на перший погляд! Хто б міг подумати що фраза «нічого собі!» Може блокувати фінансовий потік у ваше життя? Наші експерти – екстрасенс Олена Курилова та фізіогноміст Тетяна Ларіна розповіли, які три фрази варто вживати, щоб налаштувати свою долю на залучення грошей!

«З часом я куплю це»

Якщо ви звикли вживати фразу «не з нашими достатками», гроші не зможуть повноцінно увійти у ваше життя. Не варто применшувати свої здібності, адже саме це блокує потік багатства у ваше життя! Замініть негативні висловлювання про відсутність грошей позитивними: «я незабаром куплю це», «скоро я зможу собі це дозволити».

«Моє чудове майбутнє»

Также в НЛП существует отличная техника программирования, которая лучше всего работает перед сном: что меня ждет в будущем? Мы все в детстве мечтали перед сном, почему бы не делать этого и сейчас? Представьте все свои цели, мечты, рисуйте позитивные картинки у себя в голове. Когда в полудреме человек рисует себе позитив и свое светлое будущее, он программирует свое сознание на успех и стремительнее идет к своей цели.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикмети про гроші: поради Хаяла Алекперова і Рубіни Цибульської

«Я такий радий за тебе»

Коли в житті оточуючих трапляється щось хороше, не варто заздрити або говорити негативні фрази: «мені так не пощастить», «мені так не жити», «як я тобі заздрю». Забудьте ці вирази! Щиро радійте за людину позитивними фразами, і свято прийде і на вашу вулицю!

Video: Фрази для залучення грошей

Дивіться, які фрази для залучення грошей рекомендують вживати в розмові Олена Курилова і Тетяна Ларіна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: