Три типи ревнощів, що вбивають стосунки
Ревнощі властиві багатьом з нас. Це почуття закрадається в стосунки, і здатне тихо і методично руйнувати їх. Виявляється, психологи виділяють три типи ревнощів. Знаючи їх, набагато простіше розібратися в своїх почуттях і не допустити помилок.
Власницькі ревнощі
Це просто: «річ повинна належати тільки мені». Але в категорію «речі» найчастіше потрапляють саме близькі нам люди. Однак, не варто однозначно списувати все на характер ревнивця. Ця свого роду «палиця з двома кінцями». Нерідко така ревністна поведінка продиктована постійним страхом зради. Тоді це питання про підірвати довіру у відносинах. Іноді факт зради вже відбувся, і ревнивець виправдано боїться рецидиву. Часто розвитку цієї ревності сприяють такі риси характеру, як не здатність пробачати, владолюбство, схильність до емоційного відчуження, педантизм у всьому.
Ревнощі від ущемлення
Беруть початок з глибокого дитинства. Схильні до такої ревності люди із заниженою самооцінкою, невпевнені в собі, які очікують небезпеки і потенційного розриву стосунків
Читайте також: Про що розкажуть дитячі малюнки
Схильні переживати цей вид ревнощів, бояться навіть в думках допустити потенційну дуель із суперником тому, що побоюються програти її.
Відображені ревнощі
Джерело її появи – це проекція власної невірності. Логіка зрозуміла і проста: якщо я можу зраджувати, то і мій партнер теж може.
До якої б ревності не була схильний людина, це точно не те, що зміцнює союз. Важливо вміння правильно поговорити і почути партнера, тоді ніякі ревнощі не стануть перешкодою на шляху до сімейного щастя.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.