Сімейна психологія

Як провести відпустку і не посваритися з коханою людиною?

Попереду більша частина літа і довгоочікувана відпустка! Що може бути краще, аніж проведені дні в компанії коханої людини подалі від міської метушні? Здавалося б, нічого не зіпсує бажаний відпочинок…Нічого, окрім сварок…Чи існує спосіб уникнути скандалів і непорозумінь? Про це розповіла психолог проекту «Детектор брехні» Оксана Єроховіч.

adultdatingpersonals

Причиною сварки може стати будь-яка дрібниця: обраний готель, спосіб проведення часу, невідповідність бажаного і дійсного. Необхідно бути готовим до того, що нафантазований ідеальний відпочинок може виявитися зовсім не ідеальним.

Психолог Оксана Єроховіч стверджує: «Відпустка – це така ж сімейна справа, як вибір школи для дитини, купівля квартири, машини тощо. І її також потрібно планувати. Якщо сісти і спланувати відпустку удвох, то потім всі інші проблеми в році будуть вирішуватися легко!»

Читайте також: Чим зайняти дитину в період літніх канікул?

Звісно, в будні дні не завжди вистачає часу одне на одного, а в період спільної поїздки його, як здається, більш аніж достатньо. Як з цим бути?

«Під час відпустки всі проблеми сім’ї оголюються. Чому? Тому, що протягом року люди в принципі мало бачаться, у них немає часу ні на конфлікти, ні на хороші моменти. Тому, коли настає затишшя від цих звичних буднів, то греблю проривають проблеми, що накопичилися. І важливо, щоб відпустка не була витрачена на з’ясування цих проблем», – вважає психолог.

Читайте також: Чи варто відпускати кохану людину одну на відпочинок ?

Запорука гарного відпочинку – його чітке планування!

«Для цього, в першу чергу, потрібно поважати особливості одне одного. Зберегти баланс між своїми потребами і потребами іншого. Плануйте все до дрібниць: як партнер бачить цей відпочинок, чого він хоче? Чого хочете ви? Що зробите, якщо не співпадуть інтереси? Завжди можна вдатися до компромісів. Це варто пам’ятати», – радить фахівець.

Чим більше ви будете спілкуватися зі своєю другою половинкою, слухати і прислухатися до неї, тим менше проблем виникне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.