Сімейна психологія

Стосунки між зятем і тещею: корисні поради

Стосунки між тещею і зятем – важливий фактор щасливого спільного життя подружжя, адже вони стають не тільки приводом для веселих анекдотів, але і причиною серйозних сварок і навіть розлучень! Як створити ідеальні взаємини з тещею? Читайте корисні поради у матеріалі!

Як створити ідеальні стосунки між тещею та зятем? Корисні поради - у матеріалі!

Як створити ідеальні стосунки між тещею та зятем? Корисні поради – у матеріалі!

Здавалося б, як можуть не порозумітися дві близькі людини, які стали однією сім’єю? Але, на жаль, це поширене явище. Причин існує багато, але прості поради допоможуть вам уникнути подібної ситуації, а також налагодити стосунки в родині.

Нерідко сама дружина стає причиною сварок між матір’ю і чоловіком. Для того, щоб ви самі не стали причиною конфліктів, зверніть увагу на такі пункти:

– Не варто скаржитися чоловікові на свою матір, адже ви самі зароджуєте в ньому негативне сприйняття близької вам людини.

– Попередній пункт діє і в зворотному порядку. Якщо ви розповідаєте своїй матері про недоліки коханого, ваші сварки і невдоволення, швидше за все, теща почне ставитися до зятя в негативному ключі.

Читайте також: Як покращити стосунки з чоловіком або дружиною?

2 (2)

– Не погрожуйте чоловікові, що підете від нього до батьків. Іноді, в пориві злості, відбувається саме так. Навіть на підсвідомому рівні, теща стає загрозою для вашого чоловіка.

– Не змушуйте коханого називати тещу мамою. Нехай близькі вам люди спілкуються так, як їм зручно і комфортно.

– Зберігайте спокій в конфліктах. Якщо розбіжності між тещею та зятем відбулися, не вибирайте одну сторону і не розпалюйте конфлікт з новою силою.

Причина може критися і в відношенні самого зятя до тещі. Трапляється, що теща стає ворогом навіть до знайомства, адже «прийнято», що ці люди не є друзями. Не забувайте, що ви любите одну людину і ваше взаєморозуміння дуже важливе. У спілкуванні з мамою дружини варто дотримуватися простих правил:

– Ставтеся до тещі з повагою і будьте відкриті. Не намагайтеся уникати спілкування з мамою дружини, знайдіть точки дотику, спільні інтереси і теми для розмов.

Читайте також: Як подружитися з власною дитиною?

– Показуйте, що ви дбаєте про її дочку. Звісно, мама переживає за долю своєї дитини і хоче тільки кращого. Демонструйте, що кохаєте дружину, готові берегти її і робити все для того, щоб вона була щаслива.

– Не потрібно скаржитися на тещу дружині та не критикуйте її дії. Пам’ятайте, що це найближча людина вашої половинки, а також про те, що всі рішення, які стосуються вашої сім’ї, ви з дружиною повинні приймати самостійно (без допомоги і нарікань батьків).

– Не встрявайте в стосунки дружини і її матері. Їх спілкування триває з самого народження вашої половинки, і вони можуть самостійно в усьому розібратися, не варто втручатися, адже ви можете не тільки зіпсувати взаємини між вами, але і стати винуватцем нових конфліктів.

Якщо теща і зять ставитимуться один до одного з повагою і йтимуть на компроміси – в їхньому спілкуванні пануватимуть мир і злагода!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.