МастерШеф

Карина Аванесова: Моя участь у «МастерШеф» – казковий курйоз

Фіналістка «МастерШеф»-7, одна з найчарівніших учасниць проекту Карина Аванесова в ексклюзивному інтерв’ю stb.ua розповіла, що під час зйомок виявилося найскладнішим, як вдавалося зберігати спокій і що буде на її новорічному столі. Відповіді на ці та інші запитання – у нашому матеріалі!

Читайте також: Мастер Шеф 7 – якою була вирішальна битва в фіналі

Карина Аванесева МастерШеф

Карина, вас полюбило багато глядачів. Розкажіть, як сім’я відреагувала на участь у шоу?

На відміну від мене, сім’я сприйняла участь як належне. На етапі відбору, коли я переживала, пройду чи ні, вони усі впевнено говорили, що, звичайно, пройду! Якщо не ти, то хто, мама? Ефіри для чоловіка та мами були святими моментами. Ніхто не міг навіть зателефонувати їм під час перегляду, тривалий час це були єдині хвилини, коли вони могли бачити мене з екрана телевізора. Пізніше, коли я приїхала додому, дивилися всі разом.

Вашу першу презентацію на проекті судді не оцінили, з часом ви робили їх чи не найкраще. Чому ще навчив проект?

Презентації, звичайно, у мене були на рівні 80-х… Одна з головних цілей, які я ставила собі, навчитися робити їх на сучасному рівні. Намагалася ставитися до страви, як художник до полотна. По очах суддів бачила, як вони приємно дивувалися моєму зростанню у цьому напрямку.

C49A9516

Щоб перерахувати, чому я навчилася на проекті, не вистачить однієї статті (посміхається. Прим. ред.). Ми вивчали кухні різних країн світу, культуру їжі, націй, народів, молекулярну кухню, поєднання смаків, відпрацьовували й експериментували…

Що для вас за час на «МастерШеф» виявилося найскладнішим? Можливо, були курйози?

Легше сказати, що було найлегшим (посміхається. Прим. ред.). Складний графік, ранні виїзди, пізні приїзди, напружені конкурсні дні, та й взагалі, якщо сумлінно вчитися, то це завжди важко. Згадайте просто шкільні іспити… А цей стан ми відчували кожного дня, а то і кожну годину! Складно було голосувати проти когось, особливо складно на битвах чорних. Дуже важко розлучатися з учасниками, я їх майже всіх полюбила, деяких як своїх дітей, деяких як молодших друзів. Курйози? Ну не знаю, вся моя участь у «МастерШеф» це казковий і чарівний курйоз! Не думала, не гадала, не припускала, що життя піднесе мені такий прекрасний курйоз.

C49A4616

Як вам вдавалося зберігати завидний спокій, навіть в найгарячіших ситуаціях?

На проекті після Валентини я була найстаршою. За своє життя я багато що побачила, відчула, переосмислила, знаю ціну багато чому. Тому в ті моменти, коли учасники переживали, нервували, іноді виливали емоції назовні, я розуміла, що все це життєві дрібниці. Це допомагало мені зберігати спокій. Я розуміла, що всі невдачі тимчасового характеру, що є можливість виправити їх, якщо не в цей момент, то на битві чорних. Нам завжди давали шанс показати, що ти здатний на більше і вчорашній програш непорозуміння.

C49A3533

На проекті ваш кулінарний рівень став вищим, чи змінилося меню вашого закладу? Чи стало більше відвідувачів?

Після проекту склала нове меню з авторськими рецептами провідних кухарів світу. Але це банкетне меню, тільки за попереднім замовленням, оскільки готувати його буду я з помічниками, і продукти, які входять до багатьох рецептів, іноді доводиться закуповувати в інших містах. Кількість відвідувачів збільшилась.

Вас часто називали баронесою, а Вова Троцький навіть назвав прикладом справжньої леді. Дайте кілька порад читачкам, як завжди залишатися на висоті.

Не знаю, що і сказати… Ще з садочка ніколи не сварилася за іграшки, не скаржилася вихователям, потім не бігла, перегороджуючи дорогу, в їдальню за пончиками, ще пізніше не могла не поділитися знаннями на контрольних, в інституті на іспитах. Іноді мені заважав мій внутрішній стрижень, не давав йти легким шляхом, але цей шлях завжди звертав мене на прекрасну дорогу, де я отримувала море задоволення, доказ цьому навіть участь у «МастерШеф». Мені здається, щоб залишатися на висоті, потрібно насамперед любити себе, не егоїстично, а якось правильно, здоровим способом. Ця любов позначатиметься на характері та на організмі, а в результаті й на зовнішності!

C49A9659

Що б ви порадили учасникам восьмого сезону?

Учасникам восьмого сезону раджу не упускати можливості, які їм надало життя. Потрібно вбирати в себе все те хороше, що буде на проекті. Вчитися, вслуховуватися, запам’ятовувати. Іншого шансу не буде! Буде складно, але потрібно концентрувати свою увагу, збирати волю у кулак і йти до мети. Всі, хто працює над проектом, трохи божевільні люди в найкращому сенсі цього слова, кожен вносить свою лепту в розвиток учасника.

Зовсім скоро новорічні свята: як проведете, яким буде меню? Чи зміняться звичні страви після участі у проекті?

Протягом останніх чотирьох років проводимо Новий рік на роботі, у своєму кафе, з друзями і з працівниками. Проводимо весело з іграми, конкурсами та з жартами. Меню складається з традиційних страв, які тягнуться з дитинства. На столі грузинські мандарини, олів’є, долма. Цього року додам фрикасе з кролика, салат «Нісуаз», морські гребінці під соусом фламбе, торт «Червоний оксамит», «Тірамісу» і, можливо, шоколадно-сирний «Брауні», якщо встигну.

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також
banijay logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: