Хата на тата

«Хата на тата»-9 випуск 18: чи впорався тато-тусовщик з обов’язковими завданнями шоу?

29 травня о 17:00 на телеканалі СТБ вийшов 18 випуск 9 сезону проєкту «Хата на тата». Новим героєм сімейного реаліті став Микола Литвин з Кіровоградської області.

Хата на тата 9 випуск 18: Що вчудив тато-тусовщик

Героєм 18 випуску «Хата на тата»-9 став Микола Литвин ― найзапальніший тато міста Долинська Кіровоградської області. Микола впевнений, що музика ― це сенс його життя. І немає інструменту або мелодії, які були б йому не під силу. У своєму місті чоловік ― справжня знаменитість, адже без його акомпанементу не проходить жодне свято. Крім того, вранці Микола Павлович працює музичним керівником у дитячому садку, а вночі ― диджеєм.

Регулярно перебуваючи серед дітей і тинейджерів, музикант і сам почувається юним та енергійним. Свій вік тато не розголошує. Всі його друзі молодші на 15―20 років. А поки Микола «молодиться», його дружина Олена ― до речі, теж молодша за чоловіка на 16 років ― чахне на очах, адже сама тягне весь побут і виховує двох дітей: 9-річного Артема і 14-річну Лізу. Чоловіка в будні важко вдома застати, а у свята ― і поготів. Микола переконаний, що в нього ще все життя попереду, тому відкладає сім’ю і буденні клопоти на майбутнє.

Та коли дружину Миколи Олену проєкт «Хата на тата» відвіз на такий жаданий відпочинок, диджею стало не так весело! Протягом тижня затятий гуляка вперше в своєму житті займався домашніми клопотами: приготуванням їжі, вихованням дітей, прибиранням і пранням. А Олена приїхала на відпочинок у прекрасну Одесу! Жінка мала можливість поспілкуватися в улюбленому місті з самими Григорієм Решетником, Тамерланом і Альоною!

А тато тим часом зіткнувся з обов’язковими завданнями проєкту:

  • Схуднути на 5 кг.
  • Почати здоровий спосіб життя.
  • Позбавити сина залежності від телефону.
  • Подолати страх висоти.
  • Написати пісню для дружини.
  • Завоювати прихильність сусідів.
  • Допомогти дідусеві посадити картоплю.

Упоравшись з усіма завданнями проєкту, сім’я Литвинів виграла 50 тисяч гривень від шоу «Хата на тата»!

Більше на тему: Зіркові татусі, з яких хочеться брати приклад

Читайте нас також у Viber і Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: